Za upit stanovi Novi Sad ne Adice pronađeno 1622 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 147000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

<p>. Agencijska oznaka 1065588. Cena stana je 147.000e + 3% agencijske provizije. Stan se nalazi u blizini vrtića i škole , marketa , autobuskih... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, troiposoban dupleks stan , 56m2.ODMAH USELJIV Agencijska oznaka stana 112400 Novi Sad, Nova Detelinara. CENa 130000 +agencijska... više

130.000€ (2 321 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 56m²
  • Prizemlje/1 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 159000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV.... više

159.000€ (2 944 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 54m²
  • 4/7 spratova

Dvosoban stan PETROVARADIN, 107500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102521 - Cena je 107500 + 3% agec. provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Petrovaradinu. Stan se sastoji iz dnevnog boravka... više

107.500€ (2 756 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, 60m2, prostran, dvosoban, sa odvojenom kuhinjom! +++ Agencijska oznaka 1102365 CENA 200.000 eura + 3% provizije. Na prodaju... više

200.000€ (3 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 3/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 121500€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102292 CENA 121.500e + 3% agencijska provizija. Prodaje se dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Svetozar... više

121.500€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Jednoiposoban stan PETROVARADIN, 121500€

Centar, Novi Sad

Komplet opremljen stan bez ulaganja. Agencijska oznaka stana 1102227. Cena stana 121.500 eu +3% agencijske provizije. Odlična nekretnina u novo... više

121.500€ (2 892 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 167000€

Liman 2, Novi Sad

TROSOBAN STAN , LIMAN II +++Agencijska oznaka 1102336 , cena stana je 167.000 eura + agencijska provizija 3 %. Prodaje se renoviran delimično... više

167.000€ (2 982 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 8/10 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 270000€

Telep, Novi Sad

Telep, blizina Bulevara P. Pavla. Cena stana sa PDV OM I PARKING MESTOM. Agencijska oznaka stana 1102319. Cena stana 270.000eu + 3% agencijske... više

270.000€ (2 454 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 162000€

Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102022 CENA 162.000e + 3% agencijska provizija. SA KOMPLET NAMEŠTAJEM. POTPUNO RENOVIRAN, zamenjene sve instalacije. Na prodaju... više

162.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 129500€

Centar, Novi Sad

Centar, jednoiposoban na minut od pešačke zone ! Kompletno opremljen! Agencijska oznaka stana 1102156, Novi Sad, Centar.CENA 129500 +agencijska... više

129.500€ (3 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 167500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101775, CENA: 154.100 e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju je prostran stan na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu, idealan... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/4 spratova