Prodaja

Pronađeno 10010 oglasa

STAN RAKOVICA VIDIKOVAC 65m2 , T , 159000e

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, dvoiposoban stan sa terasom, godina gradnje: 1983, visoko prizemlje,... više

159.000€ (2 446 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PRODAJA, 3.5 STAN NA VIDIKOVCU, SUSEDGRADSKA ULICA

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaje se izuzetno komforan troiposobni dupleks sa velikom terasom i bastom u mirnoj ulici na Vidikovcu. Zauzima prostor od 121m2 gradevinske... više

254.000€ (2 099 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 121m²
  • 1.sprat

BW NIKA , 2.0 STAN - USKORO USELJIV

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izvanredan stan u uskoro useljivoj zgradi visoke klase - BW Nika. Nekretnina je juzno orijentisana, pozicionirana u idealnom delu zgrade, sa... više

260.000€ (4 561 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 9.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN, MEDAKOVIC, ZVEZDARA

Medakovic, Zvezdara, Beograd

Prodajemo stan na Medakovicu 3, na opstini Zvezdara. Stan je renoviran, prodaje se u izvornom stanju, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost... više

169.000€ (1 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 117m²
  • 3.sprat

PALILULA KARABURMA 93m2 , 2T , 250000e

Karaburma, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Dr Drage Ljocic, 4.0, 93 m2 sa 2 terase, III i IV od V spratova, dupleks, eg-gas, bez lifta,... više

250.000€ (2 688 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

VOZDOVAC KUMODRAZ 3753m2 , 750600e

Kumodraz, Vozdovac, Beograd

Kumodraz, Bulevar Peka Dapcevica, 3 753 m2, gradsko gradjevinsko zemljiste, informacija o lokaciji, uknjizeno. Plac ukupne povrsine od 37.53... više

750.600€ (200 €/m²)

  • 3753m²

DIVNA KUCA U UTJEHI, CRNA GORA

Bar, Bar, Bar

Izuzetno funkcionalna kuca na dva nivoa. U izvornom, solidnom stanju. Nalazi se na placu od 2,2 ara, sa lepo ogradjenim i sredjenim dvoristem.... više

110.000€ (1 222 €/m²)

  • 90m²

SAVSKI VENAC DEDINJE 80m2 , 2T , 350000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel,... više

350.000€ (4 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 1.sprat

CAJETINA ZLATIBOR 40m2 , 4 , 110000e

Zlatibor, Cajetina, Čajetina

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. uknjizen 2/4 RUJANSKA više

110.000€ (2 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2.sprat

STAN ZVEZDARA MIRIJEVO 91m2 , 2T , 170000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodaja stana Beograd, ZVEZDARA, MIRIJEVO, Rableova, UKNJIŽEN, useljiv odmah trosoban stan sa dve terase i dva mokra čvora, stambena zgrada,... više

170.000€ (1 868 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Prizemlje

STAN CUKARICA ŽARKOVO 74m2 , T , 190000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Dušana Vlajića, UKNJIŽEN, Renoviran dvoiposoban renoviran stan sa terasom i ostavom u okviru stana... više

190.000€ (2 567 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

PALILULA CENTAR 57m2 , T , 207000e

Centar, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4... više

207.000€ (3 631 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 11.sprat

PRODAJA, 1.5 STAN NA VRACARU, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Prodajemo jednoiposoban stan u srcu Vracara, nadomak Hrama Svetog Save, na jednoj od najpozeljnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u mirnoj... više

231.000€ (5 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN KOD HRAMA SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Dizajnerski stan na prestiznoj lokaciji u srcu Vracara U mirnoj ulici, na svega nekoliko koraka od Hrama Svetog Save i Karadjordjevog parka... više

314.000€ (4 186 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 3.sprat

KUCA CUKARICA BELE VODE 243m2 , T , 220000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Časlava Veljića, UKNJIŽENA POVRŠINA 243m2 sastoji se od 2 stana sastoji se od dve uknjižene... više

220.000€ (905 €/m²)

  • 243m²

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

310.999€ (3 658 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje.sprat

EKSKLUZIVNA VILA NA OBALI MORA - HERCEG NOVI

Herceg Novi, Herceg Novi, Herceg Novi

Jedinstvena vila na obali mora, na samom Setalistu Pet Danica. Nekretnina raspolaze sa cetiri etaze, nalazi se izmedju hotela Plaza i Skvera,... više

3.500.000€ (4 268 €/m²)

  • 820m²

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 72m2 , 225000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zeleni venac, Jug Bogdanova, 3.0, 72 m2, bez terase, IV od IV sprata (iznad je tavanski prostor), eg,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4.sprat