Za upit stanovi Novi Sad ne Adice pronađeno 1622 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 163000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101475. CENA stana 165 000e + 3% agencijske provizije. Uz ovu ponudu dodatno nudimo i garažno mesto u suterenu po odličnoj... više

163.000€ (2 629 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 290000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101800, cena nekretnine je 291.200e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 91 m2, trosoban, prvi sprat. Fantastičan... više

290.000€ (3 186 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Dva stana u jednom.Nova Detelinara, useljivo, uknjižen. Agencijska oznaka 1101474 . CENA STANA JE 190000E+3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje... više

190.000€ (2 835 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 1/6 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 80000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka 1101993 - Uknjižen jednosoban stan blizu Železničke stanice i Bulevara. Stan poseduje sobu, izdvojenu kuhinju sa trpezarijom... više

80.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 6/7 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 106000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101501. CENA stana 112.000 e + 3% agencijske provizije. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena 1/1. Garsonjera od 34m2 pozicionirana... više

106.000€ (3 117 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Stanica, Novi Sad

AGENCIJSKA OZNAKA STANA 1100856. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju 2.5 stana u Gagarinovoj ulici, blizina glavne... više

150.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 6/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 163000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101124. CENA stana 163 000e + 3% agencijske provizije. NOVO NASELJE, porodičan stan, miran kraj, povezan sa gradom. Dvosoban... više

163.000€ (2 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 111000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaja 1100735. CENA 111 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 41m² na odličnoj lokaciji... više

111.000€ (2 707 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 6/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Centar, uknjižen jednoiposoban stan , odlična prilika za život ili investiciju . Agencijska oznaka stana 1101092, Novi Sad, Centar. CENA 150000... više

150.000€ (3 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 165000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100270 - CENA JE 165 000 evra + agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan u užem Centru grada. Sastoji se iz dve veće... više

165.000€ (3 235 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Liman 4, Novi Sad

LIMAN, RENOVIRAN STAN, UKNJIZEN . AGENCIJSKA OZNAKA 1100015. Prodaje se stan na Limanu IV.Cena stana je 230000 + 3% agencijska provizija. Stan... više

230.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 7/7 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 300000€

Novo Naselje, Novi Sad

Kompletno nov penthouse od 87 m2, sa terasom od 180m2, garažom i parking mestom. Agencijska oznaka stana 1099596, CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM... više

300.000€ (3 448 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2/3 spratova