Za upit nekretnine Vranje pronađeno 37 oglasa

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

Na prodaju kuća u blizini OŠ J.J.Zmaj u Vranju. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u naselju, u mirnom delu grada. Površina kuće u osnovi... više

129.000€ (516 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Vranje, Ogledna stanica

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

109.000€ (703 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

KUĆA U NIZU

Ogledna stanica, Vranje

98.000€ (725 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat

Hala selo Stropsko Vranje

Stropsko, Okolina, Vranje

Ukupna P placa je 49 ar, ograđeni deo (zidana ograda) na kome se nalaze objekti ima površinu od 25ari. Pristupni put je sa asfalta. Poslovno-stambeni... više

280.000€ (777 €/m²)

  • 360m²
  • /2 spratova

Poslovno stambeni prostor

Vranje

Plac na kome se nalaze objekti ima površinu od 8000m2, ograđen je i ima kamionski prilaz. Pristupni put je pogodan za teretni transport zbog... više

2.000.000€ (833 €/m²)

  • 2400m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

Na prodaju odlična kuća u blizini SUP-a. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, Površina kuće u osnovi je 70 m2, površine... više

84.000€ (600 €/m²)

  • 140m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Vranje, Okolina, Lepčince

Lepčince, Okolina, Vranje

Na prodaju kuća u selu Lepčince, u okolini Vranja, idealna za one koji traže mir u lepom prirodnom okruženju. Površina placa na kome se nalazi... više

22.000€ (200 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Prodaja, Lokal, Vranje

Vranje

U prilici smo da vam ponudimo prodaju više lokala u samom srcu Vranja i na jednoj od najprometnijih lokacija. Ugao ul. Kneza Miloša i Partizanske,... više

3.000€ (9 €/m²)

  • 332m²
  • .sprat

Suvi dol plac

Vranje

Na prodaju zemljište sa idelanom lokacijom u Suvom dolu. Katastarska parcela 970/1, katas. opština SUVI DOL Površina je 3000m2, sa direktnim... više

87.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal

Vranje

Prodaje se lokal P-155m2 u poslovno-stambenoj zgradi u blizini Više škole. Lokal se sastoji od dve prostorije od kojih je jedna namenjena za... više

130.000€ (838 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište Suvi dol

Suvi Dol, Okolina, Vranje

Na prodaju DVE PARCELE od po 40ar (ukupno 80ar) koje se graniče; vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste; u Suvom dolu veoma blizu puta Vranje... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Stan, Vranje, Ledena Stena

Ledena Stena, Vranje

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan... više

76.900€ (1 201 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 9.sprat