Za upit nekretnine Beograd pronađeno 3264 oglasa

Vračar, Neimar, Janka Veselinovića, 4.0, 103m2, 387000 EUR

Neimar, Beograd

Dupleks, moderna novogradnja na odličnoj lokaciji, deo ulice ispred zgrade u nezoniranoj parkig zoni. Ovaj stan se sastoji u donjem delu od... više

387.000€ (3 757 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 4/5 spratova

Savski venac, Senjak, Milovana Glišića, Kuća, 300m2, 1500000 EUR

Senjak, Beograd

Kuća kompletno renovirana sa dva bazena, dečiji i za odrase, sa velikom garažom, na 5 ari placa, sa pogledom na Savu. Mirna ulica, stara gradnja... više

1.500.000€ (5 000 €/m²)

  • 300m²

Čukarica, Banovo brdo, Nedeljka Čabrinovića, 5.0, 132m2, 316000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Veliki duplex stan koji trenutno funkcioniše kao jedna stambena jedinica ali uz minimalne prepravke mogu se dobiti dva funkcionalna stana (79m2... više

316.000€ (2 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 132m²
  • 5/5 spratova

Surčin, Progar, Vlade Obradovića Kamenog , Poslovni objekat, 2000m2, 1800000

Progar, Beograd

Na 30 minuta od Beograda, u mirnom delu naselja, na parceli od 5ha, licenciran, luksuzan dom za stara lica u punom radu i kapacitetu, 25 soba... više

1.800.000€ (900 €/m²)

  • 2000m²

Rakovica, Miljakovac, Avrama Levića, Zemljište, 986ari, 105000 EUR

Miljakovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište u Rakovici - Sunčani breg, u zoni predviđenoj za kolektivnu stambenu izgradnju u otvorenim stambenim blokovima.... više

105.000€ (106 €/m²)

  • 986m²

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, Lokal, 30m2, 78000 EUR

Vidikovac, Beograd

Na dobroj lokaciji, lokal u prizemlju sa dobrim prilazom parking mesta. Uknjiženo 15m2, a 15m2 predato za legalizaciju. Pogodan za razne delatnosti.... više

78.000€ (2 600 €/m²)

  • 30m²

Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, Nedeljka Gvozdenovića, 2.0, 59m2, 175000 EUR

Bežanijska Kosa 3, Beograd

Na prodaju dvosoban stan za kompletno renoviranje, bez terase, korisne površine 59 m2, na početku ulice Nedeljka Gvozdenovića, u uredno održavanoj... više

175.000€ (2 966 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Krunska, Krunska, 2.0, 54m2, 324000 EUR

Krunska, Beograd

Prodaje se dvosoban stan na četvrtom spratu od šest, u dobro održavanoj zgradi, u blizini Muzeja Nikole Tesle, u Krunskoj ulici. Sastoji se... više

324.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4/6 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Dostojevskog, 3.5, 125m2, 250000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Stan na savršenoj lokaciji u samom centru Banovog brda. U blizini vam je sve sto je potrebno, veliki park za decu, osnovne škole, obdaništa,... više

250.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 5/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Ladne vode, 2.0, 41m2, 117500 EUR

Mirijevo, Beograd

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni... više

117.500€ (2 865 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Trošarina, Beranska, 2.5, 63m2, 270000 EUR

Trošarina, Beograd

Na izustnoj lokaciji, odličan stan na 6.spratu od sedam u novoj zgradi, useljenoj prošle godine. Lep raspored prostorija, izuzetno svetao stan.... više

270.000€ (4 285 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 6/7 spratova

Palilula, Karaburma, Patrisa Lumumbe, 2.0, 60m2, 160000 EUR

Karaburma, Beograd

Renoviran stan prekoputa pijace na Karaburmi. Stan je uknjižen na 51m2 + 9m2 terasa. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, odvojene... više

160.000€ (2 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²