Za upit nekretnine Sremska Kamenica pronađeno 61 oglasa

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 280980€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1092451 - CENA sa PDV-om. Četvorosoban PENTHOUSE u novoj kvalitetnoj zgradi u Sremskoj Kamenici sa panoramskim pogledom.... više

280.980€ (2 265 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 470000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Tatarsko brdo, izuzetna porodična kuća s divnim dvorištem.Vredi videti ! +++ Agencijska oznaka nekretnine 3090953, Sremska Kamenica , Tatarsko... više

470.000€ (2 238 €/m²)

  • 210m²

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 175100€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3079568 - Uknjižena kuća u Sremskoj Kamenici na placu od 580 m2. Šestosobna po strukturi. U katastru je upisana samo osnova... više

175.100€ (989 €/m²)

  • 177m²

Kuća SREMSKA KAMENICA, 721000€

Centar, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica - CENTAR , kuća za adaptaciju sa tri stana, dve parcele, front 25m, dozvoljena gradnja, idealna za poslovni objekat +++... više

721.000€ (1 627 €/m²)

  • 443m²

Dvoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 145000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 3091248 CENA: 145.000 e + 3% agencijske provizije. Prodaje se kuća površine 64 m2, smeštena na prostranoj parceli od 1.080... više

145.000€ (2 265 €/m²)

  • 64m²

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 499000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 3091443 Cena nekretnine 499.000 +3% agencijske provizije. Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m²... više

499.000€ (2 756 €/m²)

  • 181m²

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 100000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3091104 - Cena je 100 000e + agencijska provizija 3%. Uknjižena kuća od 75m2 u mirnom delu Čardaka. Starija kuća je funkcionalna... više

100.000€ (671 €/m²)

  • 149m²

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 240000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102628 CENA 240.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se trosoban KOMPLETNO NAMEŠTEN I OPREMLJEN stan u Sremskoj Kamenici.... više

240.000€ (3 428 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Kuća SREMSKA KAMENICA, 200000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Uknjizena, spratna dvojna kuca u Sremskoj Kamenici. Cena 200.000e+Agencijska provizija 3%. Kvalitetno gradjen objekat nalazi se na placu od... više

200.000€ (800 €/m²)

  • 250m²

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 216000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102150 CENA 216.000e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen četvorosoban stan na... više

216.000€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 1/2 spratova

Četvorosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 210000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3091491 - CENA JE 210 000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA OD 3%. Uknjižena četvorosobna kuća na Čardaku. Kuća se sastoji od dnevnog... više

210.000€ (1 111 €/m²)

  • 189m²

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 500000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090046 - uknjižena spratna kuca na Čardaku u mirnom kraju s puno zelenila. više

500.000€ (1 250 €/m²)

  • 400m²