Za upit nekretnine Pancevo pronađeno 56 oglasa

Pančevo, Omoljica - Brestovačka, hala 667m2 + zemljište 79 ari

Omoljica, Okolina, Pančevo

Pančevo, Omoljica - Brestovačka Hala 667m2 + zemljište 79ari Prodaje se hala sa zemljištem na magistralnom putu između Pančeva i Kovina. Hala... više

380.000€ (569 €/m²)

  • 667m²
  • Prizemlje

Gradska lokacija, Tesla, Ilariona Ruvarca , 1.5, 36m2, 71000 EUR

Tesla, Pančevo

Pančevo,Tesla, jednoiposoban, 36m2, 1/2, TA. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, pripadajući... više

71.000€ (1 972 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 1/2 spratova

Gradska lokacija, Centar, Oslobođenja, 2.0, 52m2, 115000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Porodična kuća 120m2 - mir, udobnost i blizina grada

Banatsko Novo Selo, Banatsko Novo Selo, Pančevo

Na prodaju je jednoetažna porodična kuća površine 120 m², smeštena na placu od 13 ari, u mirnom delu ulice Partizanske u BANATSKOM NOVOM SELU!... više

68.000€ (566 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

- pancevo sf 2601

Omoljica, Okolina, Pančevo

Pančevo, Omoljica Hala 667m2 + zemljište Izdaje se hala sa zemljištem na magistralnom putu između Pančeva i Kovina. Hala je površine 667m2,... više

380.000€ (569 €/m²)

  • 667m²
  • .sprat

Pančevo - Misa, 260m2

Misa, Pančevo

Pančevo - Misa kuća, 5.0, 260m2, tri terase 60m2, PR+I, EG na pelet, telefon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U naselju... više

205.000€ (788 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje/1 spratova

Pančevo, Nova Misa - Bokokotorska, 150m2

Misa, Pančevo

Pančevo, Nova Misa - Bokokotorska 4.0, 150m2 (terasa i lođa 10m2), 3/3, podno grejanje, interfon, parking Izuzetno funkcionalan stan na prodaju... više

135.000€ (900 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 150m²
  • 3/3 spratova

Gradska lokacija, Centar, Cara Lazara , Kuća, 205m2, 155000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, kuća od 205 m2. Idealni suvlasnički deo zajedničke parcele PR+1. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, ostava,... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²

Bez provizije, luxuzni stanovi Pančevo

Margita, Pančevo

Bez plaćanja agencijske provizije za kupca. Pančevo, Margita, Uroša Predića, 3.0, 66,05m2, I/4, lift, EG na struju. Luxuzan objekat u izgradnji.... više

108.980€ (1 651 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 83m2, 166000 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

166.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 2/4 spratova

Okolno mesto, Omoljica, Omoljica, Kuća, 120m2, 102000 EUR

Omoljica, Pančevo

Pančevo, Omoljica, kuća od 120 m2 na 18 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 4 spavaće sobe, kupatilo, ostava, podrum.... više

102.000€ (850 €/m²)

  • 120m²

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653

centar, Pančevo, Pančevo

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653 više

101.860€ (1 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova