Za upit stanovi Novi Sad ne Adice pronađeno 1622 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 509850€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099939 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen LUX NAMEŠTEN STAN u samom Centru grada, nadomak... više

509.850€ (4 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 105m²
  • 5/6 spratova

Jednoiposoban stan PETROVARADIN, 80000€

Gradic, Novi Sad

GRADIĆ -PETROVARADIN, ZA RENOVIRANJE, ODLIČAN ZA IZDAVANJE Agencijska oznaka 1099048. CENA 80. 000E +agencijska provizija 3% u prodaji manji... više

80.000€ (2 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/1 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 628000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska šifra - 1097899... Oglašena cena + 3 % provizije ... UKNJIŽEN petosoban PENTHOUSE stan na Grbavici u blizini Bulevara oslobođenja... više

628.000€ (1 749 €/m²)

  • 5 soba
  • 359m²
  • 6/6 spratova

Šestosoban stan NOVI SAD, 494400€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽEN komforan dupleks stan u centru grada na pet minuta od pešačke zone. Kvalitetna novija zgrada sa liftom. Terasa sa lepim pogledaom.... više

494.400€ (1 858 €/m²)

  • 6 soba
  • 266m²
  • 5/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 206000€

Bulevar, Novi Sad

Troiposoban stan bez potrebe za bilo kakvim ulaganjem. Uvučena zgrada u miru a Bulevar Oslobođenja, na korak od zgrade. Agencijska oznaka stana... više

206.000€ (2 783 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 5/11 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 195700€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1095377- Uknjižen dvosoban stan na veoma atrkativnoj lokaciji u neposrednoj blizini Dunava i pešačke zone. Mirna lokacija... više

195.700€ (3 057 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093385... Objavljena cena plus 3% provizije... Prodaje se kompletno namešten uknjižen stan. Stan poseduje spavaću sobu, prostran... više

150.000€ (3 658 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 126700€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1090983 - Uknjižen dvosoban stan odličnog rasporeda u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine na Novoj Detelinari. Dobro održavan.... više

126.700€ (3 090 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 3.0, 70m2, 158400EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna... više

158.400€ (2 262 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Železnička stanica - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001072

Železnička stanica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini osnovne škole, glavne autobuske... više

169.950€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen, renoviran dupleks ID#1001160

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, po strukturi troiposoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj... više

442.900€ (3 630 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 122m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Centar - Jednosoban stan ID#1001162

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Slovačka. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi jednosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje... više

119.965€ (3 998 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje