Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
3.0, 106m2 plus ulazna terasa, pr/1, grejanje na gas, klima, ktv, internet, interfon. Banovo brdo je urbano naselje i centar opštine Čukarica,... više
295.000€ (2 783 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
7.0, 369m2 (terasa), 3/4, LUX, duplex, EG (gas/solarno/toplotne pumpe), klima, garažno mesto, lift, video nazdor, obezbeđenje, alarm, ostava,... više
1.050.000€ (2 845 €/m²)
Blok 45 (TC Enjub), Novi Beograd, Beograd
Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon,... više
224.000€ (3 200 €/m²)
Borča, Palilula, Beograd
Prodaje se nameštena garsonjera – odmah useljiva! Lokacija: Nadomak Zrenjaninskog puta, pored "Andrejevog sela" Odlična prilika za ulaganje... više
44.000€ (1 760 €/m²)
Blok 25 (Arena), Novi Beograd, Beograd
Bez agencijske provizije za kupca. U objektu novije gradnje,renoviran stan.Zona za parkiranje je treća. Porodičan 4,5 sobni stan sa pripadajućim... više
439.900€ (3 892 €/m²)
Centar, Voždovac, Beograd
Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja... više
310.000€ (3 369 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više
103.275€ (2 518 €/m²)
Centar, Vracar, Beograd
Na jednoj od najtrazenijih lokacija u centru grada, izmedu Trga Slavije i Terazija, prodajemo trosoban stan povrsine 71 m2. Ovaj stan je savrseno... više
285.000€ (4 014 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
LUKSUZAN TROSOBAN STAN NA VOŽDOVCU – KOD AUTOKOMANDE | NOVOGRADNJA Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 83 m², smešten na 3. spratu... više
253.150€ (3 050 €/m²)
Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd
PRODAJA Stan 5.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Gradska bolnica, , Preševska, 155m2, 550000 eur . Agencijska provizija 2% više
550.000€ (3 548 €/m²)
Vidikovac, Beograd
Agencijski ID: 125724, VII/VIII, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum,... više
216.000€ (1 815 €/m²)
Crveni Krst, Beograd
Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, uknjižene površine... više
595.000€ (5 000 €/m²)