Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 938 oglasa

Dvospratna kuća kvalitetne gradnje, 300 m2, 1027 m2 placa,

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu... više

105.000€ (350 €/m²)

  • 300m²
  • 2.sprat

Plac, građevinsko zemljište - pod šumom, Vinik, 1068 m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela površine 1068m2, pravougaonog oblika. Vodi se kao građevinsko zemljište, kompletno je pod šumom, u izuzetnom prirodnom okruženju.... više

10.000€ (9 €/m²)

  • 1068m²

Plac, površine 495m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 495m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom... više

8.500€ (17 €/m²)

  • 495m²

Stan BULEVAR NEMANJIĆA

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski... više

72.000€ (1 440 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 6/6 spratova

Plac, na putu za s. Kamenica, 1502 m2!

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, površine 1502 m2, na putu za s.Kamenica, Od asfaltnog puta udaljen oko 500 m. Do placa ide katastarski put. Plac je uknjižen... više

10.500€ (6 €/m²)

  • 1502m²

Prizemna kuća - Medoševac 83m²

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Prodaje se prijatna prizemna kuća površine 83m², smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Medoševac, nedaleko od centra Niša. Ova nekretnina... više

93.000€ (1 120 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

Jednosoban stan, prizemlje, Mokranjčeva, 30 m2

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan ( u katastru - posl.prostor) u prizemlju kvalitetne stambene zgrade u nižem delu Mokranjčeve ulice,... više

51.500€ (1 716 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kuća Braće Ilić 2 Hum opština Crveni Krst Niš

Hum, Crveni Krst, Niš

Kuća se nalazi na adresi Braće Ilić 2 Hum opština Crveni Krst Niš ___________________________________________ Kuća nije završena, po proceni... više

50.500€ (250 €/m²)

  • 202m²
  • 1/1 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Niška Banja, Niš, Prva Kutina

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac 3662 m2 u Prvoj Kutini. Plac je vlasništvo fizičkog lica,čista svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge... više

126.000€ (34 €/m²)

  • 3662m²

Stembeno poslovni prostor, Jagodin mala

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaji stambeno poslovni prostor, sa odličnom pozicijom za obavljanje različitih delatnosti. Sastoji se od tri etaže, na prvoj etaži se... više

288.000€ (800 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Plac put za Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac koji se nalazi na putu za Donje Vlase, u neposrednoj blizini Hotela Svetlost. Plac se vodi kao poljoprivredno... više

21.000€ (9 €/m²)

  • 2314m²