Za upit zamena auto ns pronađeno 359 oglasa

Industrijski plac u Novom Sadu uz auto put Subotica-Beograd

Gornje Livade, Novi Sad

Industrijsko zemljište pored auto puta ukupne površine 5997 m2, koje se sastoji od 3 spojene parcele koje izlaze do sekundarne saobraćajnice,... više

420.000€ (70 €/m²)

  • 5997m²

PLAC NOVI SAD, 1027000€

Auto-put, Novi Sad

Građevinski plac AUTO PUT !+++ Agencijska oznaka nekretnine 7089828 , Novi Sad, AUTO PUT Plac od 18000m2, fronta 200m. Pozovite za više informacija... više

1.027.000€ (56 €/m²)

  • 18127m²

Kuća sa 8 soba NOVI SAD, 439800€

Klisa, Novi Sad

Uknjižena spratna kuća na Klisi na placu od 310 m2. Kvalitetno je građena. Moguća zamena za stanove, automobile, IDS 15938. više

439.800€ (916 €/m²)

  • 480m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 324800€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102502 - U Novom Sadu, na Grbavici nedaleko od Limanske pijace i Osnovne škole Sonje Marinković, prodaje se nameštеn četvorosoban... više

324.800€ (2 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, , 18m2, 34000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 132315, struja, uknjizen. LUX **GARAZA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORISNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom... više

34.000€ (1 888 €/m²)

  • 18m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 321300€

Centar, Novi Sad

Nekretnina koju je nepotrebno opisivati, što će te I po slikama zaključitit a pogotovo kad nekretninu vidite uživo. Adaptirana sa velikim ulaganjem,... više

321.300€ (2 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Lipov gaj - Kuća sa bazenom ID#3000055

Lipov gaj, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara, Izdvajamo iz ponude kompletno renoviranu, porodičnu kuću koja se nalazi na atraktivnoj, lepoj i... više

597.400€ (2 844 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Futog, , 5.0, 290m2, 293000EUR

Futog, Novi Sad

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. LUX PORODICNA KUCA NA POTEZU... više

293.000€ (1 010 €/m²)

  • 290m²

Superluksuzna kuća na Popovici

Sremska Kamenica, Novi Sad

Superluksuzna rezidencija okružena zelenilom i mirom Na kraju mirne ulice, skrivena od pogleda i buke, nalazi se kuća koja spaja vrhunski komfor... više

1.637.700€ (4 094 €/m²)

  • 400m²
  • .sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 198800€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100936 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju duplex stan u Centru, u blizini Futoške pijace, Bulevara,... više

198.800€ (2 581 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 77m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Bulevar vojvode Stepe, 1.0, 48m2, 130000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 125849, II/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. Stan je u mirnom delu Novog naselja. Gleda na dve strane: na bulevar i... više

130.000€ (2 708 €/m²)

  • 1 soba
  • 48m²
  • 2.sprat

Prodaja trosobnog stana, 78m², odlična lokacija

Sajmište, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan površine 78m², koji se nalazi na visokom parteru stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Novog Sada. Stan je uknjižen,... više

200.850€ (2 575 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • .sprat