Za upit zamena auto ns pronađeno 359 oglasa

Novi Sad, Salajka - Nov, dvoiposoban stan ID#1000785

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Predstavljamo nov, neuseljavan stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Osnovne... više

206.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 103m²
  • 4.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan VETERNIK, 128000€

Beli Dvori, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102539 - Cena je 128 000 eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan u Veterniku kod Belih Dvora. Sastoji se... više

128.000€ (1 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

Sremska Kamenica, Čardak - Uknjižena kuća ID#3000034

Čardak, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica - Čardak. Uknjižena šestosobna vikend kuća u neposrednoj blizini autobuskog stajališta i marketa. Ovaj stambeni prostor čine... više

206.000€ (1 163 €/m²)

  • 177m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 155000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102261 . CENA 155.000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen 1/1. Četvorosoban stan na Adicama od 95m2. Pozicioniran na... više

155.000€ (1 631 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/3 spratova

Sremska Kamenica, Čardak - Porodična kuća ID#3000115

Čardak, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Čardak. Porodična kuća sa lepim ozelenjenim dvorištem. Nalazi se na mirnoj lokaciji za stanovanje. Po strukturi trosobna veličine... više

398.600€ (2 952 €/m²)

  • 135m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 147000€

Novo Naselje Šonsi, Novi Sad

Novo naselje- Tozin sokak-odlična lokacija – sam početak Novog naselja! Agencijska oznaka stana 1102037. Cena stana 147.000 eu +3% agencijske... više

147.000€ (2 672 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Telep - Dvojna kuća ID#3000083

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Senteleki Kornela. Uknjižena, dvojna kuća na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Osnovne... više

154.500€ (2 491 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Rotkvarija, Save Kovačevića, 1.5, 40m2, 105000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne... više

105.000€ (2 625 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Detelinara, Braće Mogin, 3.0, 73m2, 165000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, moze zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namesten... više

165.000€ (2 260 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 291000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100898 CENA sa nameštajem. : 291.000 e + provizija agencije od 3 % . Uknjižen četvorosoban stan na Grbavici blizu Bulevara... više

291.000€ (2 530 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

Vrhunac luksuza koji ne sme da se ispusti

Telep, Novi Sad

Želite da živite na mirnoj lokaciji koja je odlično povezana sa svim delovima grada. Na lokaciji koja ima u blizini vrtić, školu, lako se stiže... više

410.660€ (3 393 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • Prizemlje/2 spratova