Za upit zamena auto ns pronađeno 359 oglasa

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 73m2, 210000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodican stan - 3 spavace sobe, dnevna,... više

210.000€ (2 876 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Železnička stanica - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001072

Železnička stanica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini osnovne škole, glavne autobuske... više

169.950€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 117000€

Detelinara, Novi Sad

Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klim Agencijska oznaka 1100949 -CENA 120.000e +3% agencijska provizija.Uknjižen... više

117.000€ (2 489 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Dvosobna kuća NOVI SAD, 154500€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090755 - Uknjižen dvosoban stan od 50m2 u kući, na Telepu. U postupku legalizacije još 30m2. Nalazi se u blizini Bulevara... više

154.500€ (1 931 €/m²)

  • 80m²

Garsonjera NOVI SAD, 106000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101501. CENA stana 112.000 e + 3% agencijske provizije. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena 1/1. Garsonjera od 34m2 pozicionirana... više

106.000€ (3 117 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 145000€

Podbara, Novi Sad

Bez ulaganja, Tražena lokacija, Dvosoban, 52m2, Podbara +++ Agencijska oznaka stana 1057210, CENA 145000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA.Dvosoban,... više

145.000€ (2 788 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 7/7 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102569 - Cena 150.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se prelep troiposoban stan na Klisi. Stan je dvostrano orijentisan... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 240000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102198, cena nekretnine je 240000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman IV, 78 m2, trosoban, treći sprat. Kompletno... više

240.000€ (3 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 148000€

-, Novi Sad

Kvalitetna zgrada, Lepa i mirna lokacija, okružena zelenilom, Dvosoban, 51m2, Bulevar. Agencijska oznaka stana 1102512. Cena stana 148.000eu... više

148.000€ (2 901 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 12/14 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 120000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101872 - Cena je 120 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan na Adicama. Sastoji se iz dnevnog boravka,... više

120.000€ (2 105 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Telep - Neuseljvan četvorosoban stan + dva parking mesta ID#1001075

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Feješ Klare. Uknjižen, neuseljavan, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, pošte, autobuskog... više

297.050€ (2 941 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2.sprat

Prodaja dvosobnog porodičnog stana sa podrumom, 46m2 Detelinara Novi Sad, odli

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju je odličan dvosoban porodični stan površine 46m2 na Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu starije kvalitetne gradnje... više

133.490€ (2 901 €/m²)

  • soba
  • 46m²
  • 2.sprat