Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1827 oglasa

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom ID#599478

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja,... više

248.000€ (4 203 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 3/9 spratova

Autokomanda, stan u vili sa baštom ID#1542

Autokomanda, Voždovac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Marinkovića, u kraju poznatom kao Autokomanda, na Opštini Vozdovac, MAGNAT prodaje moderan 2.0 soban... više

184.888€ (2 641 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • Polusuteren.sprat

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova

Rakovica, Skojevsko naselje, Luke Vojvodića, 95m2, dupleks ID#1578

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena... više

250.000€ (2 631 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 2/3 spratova

Rakovica, Snežane Hrepevnik, 63m2 ID#1606

Centar, Rakovica, Beograd

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici... više

164.000€ (2 603 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 3/3 spratova

Gundulićev venac, Šantićeva, 91m2, odličan za PP ID#1571

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

U mirnoj i tihoj ulici starog gradskog jezgra nudimo Vam na prodaju raskošan četvorosoban salonac. Uknjižen na 91m2, u prizemlju manje stambene... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/2 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe, 3.0, 146m2, 423000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 132275, VI/XXI, lift(2), terasa, uknjizen. Retko u ponudi, autentican stan, u zgradi iz 70ih. Samo 2 stana na spratu. Svetao... više

423.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 146m²
  • 6/21 spratova

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 3.0, 95m2, 93500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132377, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 69m2 + 26m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza,... više

93.500€ (984 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²

Savski venac, Beograd na vodi, BW King`s Park, 2.0, 54m2, 290000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Jurija Gagarina, 3.0, 96m2, 378000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Izuzetan stan za svaku preporuku koji se retko nađe u ponudi stanova! Funkcionalan stan, grejne površine 61m2, prodaje se potpuno opremljen... više

378.000€ (3 937 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²
  • 1.sprat

+RAKOVICA VN 3858

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Odlična ponuda! Nalazi se u polusuterenu stambene zgrade na Kanarevom brdu, ulica Vukasovićeva. Stan je funkcionalnog rasporeda, nalazi se... više

50.000€ (2 380 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Suteren/4 spratova

Rakovica, jednoiposoban stan 30m2

Rakovica, Rakovica, Beograd

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom... više

62.000€ (2 066 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova