Jednosoban stan, Beograd - Petlovo Brdo | Prodaja · 33m² · 79.900€
Boze Baucala , Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd, Srbija
79.900€
2 421 €/m²
RAKOVICA PETLOVO BRDO 33m2 , L , 79900e
Tip
Stan
Površina
33 m²
Struktura
1
Grejanje
Centralno
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 1
- Cena
- 79.900€
- Površina
- 33 m² (2 421 €/m²)
- Sprat
- 1
- Ažuriran
- 22.05.2026
- ID
- 1496825
Opis
Komotan stan od 33m2, u mirnom kraju, na odlicnoj poziciji. Sva potrebna infrastruktura.
Kontakt: 060 02 44 ... Prikaži broj Visenamenska soba, kuhinja, kupatilo i lodja. uknjizen 1/1 BOZE BAUCALA
Kontakt info
- Agencija
-
VIN TIM PROFESIOAL
- Reg. posrednika br.
- 332
- Kontakt osoba
- Vin Tim
- Telefon 1
- 011/ 406-... Prikaži broj
- Telefon 2
- 011/ 406-... Prikaži broj
- Adresa
- Cara Dušana br.27
- Stari grad
- Beograd , Srbija
Slične nekretnine
Rakovica, Kneževac, Kneževačka, 2.0, 39m2, 75000EUR
- 75.000€ 39 m2
Rakovica, Centar, Viševačka, 1.5, 30m2, 72000EUR
- 72.000€ 30 m2
Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 1.5, 30m2, 82000EUR
- 82.000€ 30 m2
Rakovica, Kanarevo brdo - Roze Luksemburg 31m2
- 88.000€ 31 m2
- rakovica sf 2545
- 88.000€ 40 m2
Rakovica, jednoiposoban stan 30m2
- 62.000€ 30 m2
Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR
- 60.000€ 30 m2
RAKOVICA KANAREVO BRDO 23m2 , 53000e
- 53.000€ 23 m2