Za upit stanovi Beograd potkrovlje Palilula pronađeno 145 oglasa

Palilula, Palilulska pijaca - Dr Dragoslava Popovića, 28m2

Palilulska pijaca, Palilula, Beograd

Palilula, Palilulska pijaca - Dr Dragoslava Popovića 1.0, 28m2, PR/4, TA Na odličnoj lokaciji u salonskoj zgradi u ponudi je za prodaju dvorišno... više

94.000€ (3 357 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/4 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 135m2

Karaburma, Palilula, Beograd

6.0, 135m2(terasa 6.5m2), 4/4, duplex, EG, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više

278.000€ (2 059 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 135m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Borča, Milana Toplice, 3.0, 66m2, 119900 EUR

Borča, Beograd

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski... više

119.900€ (1 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina, 30m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava... više

119.000€ (3 966 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/6 spratova

Palilula, Tašmajdan - Starine Novaka 61m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

4.5, 61m2, 4/4, grejanje na struju (mermoterm), interfon, internet, ktv, renoviran, adaptibilan, dva ulaza Ulica Starine Novaka se proteže... više

255.000€ (4 180 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 61m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša, 103m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša 3.0, 103m2 (lođa 6m2), 2/3, CG, interfon Na obodu samog centra grada, neposredno uz Botaničku baštu,... više

399.000€ (3 873 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 103m²
  • 2/3 spratova

PALILULA PROFESORSKA KOLONIJA 83m2 , 2T , 237500e

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Mise Vujica, 3.0, 83 m2 sa terasom i lodjom, III od III sprata, podno grejanje,... više

237.500€ (2 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3.sprat

Palilula, Hala Pionir - Miše Vujića 68m2

Hala Pionir, Palilula, Beograd

3.0, 68m2(mereno 83m2),terasa i lođa, 3/3,LUX, podno grejanje, inverter klima, interfon, internet, mogućnost zakupa garažnog mesta Kratka ulica... više

237.500€ (3 492 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 3/3 spratova

- palilula sf 2633

Borča, Palilula, Beograd

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo kompletno renoviran i namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Borči, u ulici Bratstva i jedinstva.... više

139.000€ (2 482 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

- palilula sf 2636

Borča, Palilula, Beograd

Na prodaju je izuzetan, svetao stan u novogradnji, lociran u neposrednoj blizini tržnog centra u Borči. Idealna prilika za kupce koji traže... više

108.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • .sprat

- palilula sf 2674

Borča, Palilula, Beograd

Stambeno- poslovni kompleks u naselju Borča u ulici Stefana Stratimirovica obuhvata četiri objekta, koji su projektovani u duhu novih ambijentalnih... više

99.400€ (2 114 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje

Palilula, Tašmajdan - Stanoja Glavaša 108m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

3.0, 108m2(terasa 5m2), 2/3, CG, LUX, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor, salonac Ulica Stanoja Glavaša, locirana na par... više

419.000€ (3 879 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • 2/3 spratova