Za upit stanovi Beograd potkrovlje Palilula pronađeno 145 oglasa

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 65m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 3.0, 65m2 (lođa 14m2), 3/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

240.500€ (3 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Palilula, centar - Cvijićeva, 47m2

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

Palilula, centar - Cvijićeva 1.0, 47m2 (lođa 9m2), 5/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking. Klasičan jednosoban stan, mogućnost... više

185.000€ (3 936 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 5/9 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 56m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 56m2 (lođa 9m2), 2/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

206.500€ (3 687 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/4 spratova

PALILULA KARABURMA 71m2 , 149000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Svetao, funkcionalan, sa potencijalom da se naprave dva stana. Dupleks stan, odličnog rasporeda, vrlo adaptibilan ukoliko neko želi da napravi... više

149.000€ (2 098 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 32m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 0.5, 32m2, VPR/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi... više

118.400€ (3 700 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • vp/4 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 49m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 49m2 (lođa 8m2), 1/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

181.300€ (3 700 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova

PALILULA KARABURMA 36m2 , 105000e

Karaburma, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Mirijevski bulevar, 2.0, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, eg (ta pec, klima i norveski... više

105.000€ (2 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 38m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 1.0, 38m2 (lođa 4m2), VPR/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

140.600€ (3 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • vp/4 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Đorđa Joanovića 72m2

Karaburma, Palilula, Beograd

3.0, 72m2(terasa), 4/5, duplex, TA, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više

160.000€ (2 222 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/5 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Despotovačka 2. deo, 1.5, 37m2, 75000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 129865, II/II, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, parking, tavan, mogucnost prosirenja, stambena zgrada.... više

75.000€ (2 027 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke, 59m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom.... više

97.350€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/1 spratova

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe, 60m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten... više

160.000€ (2 666 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • vp/9 spratova