Za upit cara dusana Dorcol Beograd prodaja pronađeno 58 oglasa

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 33m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 2.0, 43m2, 145000 EUR

Dorćol, Beograd

Prodaje se dvosoban, salonski stan, na nivou visokog prizemlja, na odličnoj lokaciji, u ulici Cara Dušana. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće... više

145.000€ (3 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana, 32m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 1.5, 32m2 (terasa 5m2), 3/4, EG, lift U ponudi fenomenalan jednoiposoban stan u samom srcu Dorćola, u zgradi... više

170.000€ (5 312 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, Kuća, 221m2, 635000 EUR

Dorćol, Beograd

Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Stambeno-poslovni objekat... više

635.000€ (2 873 €/m²)

  • 221m²

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 1.5, 33m2, 190000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123054, III/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam predivan... više

190.000€ (5 757 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 3.0, 66m2, 225000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 128443, II/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

225.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad, Beograd

4.0, 110m2 (67m2+43m2) duplex , terasa, 1/2, EG, terasa, interfon, telefon, ktv, uknjiženo 63m2 Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem centru... više

295.000€ (2 681 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 1/1 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN NA GORNJEM DORCOLU

Gornji Dorcol, Stari Grad, Beograd

Stan na Dorcolu na odlicnoj lokaciji, kompletno renoviran, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prostran i funkcionalan, sa kvalitetnim... više

200.000€ (6 060 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

STARI GRAD DORCOL 66m2 , T , 225000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 3.0, 66 m2, terasa, II od II sprata, norveski radijatori, bez lifta, interfon, ktv,... više

225.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2.sprat

STARI GRAD DORCOL 33m2 , T , 170000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 1.5, 33 m2 sa terasom, III od IV sprata, podno grejanje, telefon, bez lifta, interfon,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša, 229m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 7.0, 229m2 (lođa 9m2), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža U samom srcu Donjeg Dorćola, na... više

710.000€ (3 100 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 229m²
  • Prizemlje/7 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša, 224m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 6.0, 224m2 (dve lođe), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, dvorište 45m2 U samom srcu Donjeg... više

765.000€ (3 415 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 224m²
  • Prizemlje/7 spratova