Za upit cara dusana Dorcol Beograd prodaja pronađeno 58 oglasa

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša, 224m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 6.0, 224m2 (dve lođe), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, dvorište 45m2 U samom srcu Donjeg... više

765.000€ (3 415 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 224m²
  • Prizemlje/7 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša, 229m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 7.0, 229m2 (lođa 9m2), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža U samom srcu Donjeg Dorćola, na... više

710.000€ (3 100 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 229m²
  • Prizemlje/7 spratova

STARI GRAD DORCOL 33m2 , T , 170000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 1.5, 33 m2 sa terasom, III od IV sprata, podno grejanje, telefon, bez lifta, interfon,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana, 79m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana 3.0, 79m2 (terasa i lođa 12m2), 4/4, EG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Na prodaju trosoban stan... više

244.000€ (3 088 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 1.5, 44m2, 132210 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura. Stanovi se nalaze u zgradi od 6 spratova.... više

132.210€ (3 004 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2.sprat

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 2.0, 57m2, 171420 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više

171.420€ (3 007 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 3.0, 70m2, 210300 EUR

Gornji Grad, Beograd

210.300€ (3 004 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Staru Grad, Dorćol - Cara Uroša 110m2+15m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

3.0, 110m2 + terasa 15m2, 4/4, duplex, TA, interfon, internet, ktv, klima Ovo potkrovlje iz bajke se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu mirne... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Centar, Cara Dušana, 3.0, 76m2, 196000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128766, II/IV, terasa. Na prodaju stan u centru Zemuna. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

196.000€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2/4 spratova

Surčin, Surčin (mesto), Cara Dušana, 5.0, 209m2, 280000EUR

Surčin (mesto), Beograd

Agencijski ID: 131076, 6.8a, struja, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju kuca u Surcinu od 209 kvadrata, dve stambene jedinice... više

280.000€ (1 339 €/m²)

  • 209m²

Stari grad, Dorćol, Cara Uroša, 5.0, 240m2, 999000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123425, I/IV, klima, salonski, uknjizen, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, pogodan za pp, deljiv, stambena zgrada. Vise informacija... više

999.000€ (4 162 €/m²)

  • 5 soba
  • 240m²
  • 1/4 spratova

Cara Uroša, lokal u prizemlju, 38m2

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol, Cara Uroša, lokal u prizemlju, uknjižen na 38m2, sa izlogom od 6m2, okrenutim prema ulici. Kompletno i kvalitetno... više

200.000€ (5 263 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje