Za upit cara dusana Dorcol Beograd prodaja pronađeno 58 oglasa

Zemun, dvoiposoban stan, lux ID#1568

Cara Dušana, Zemun, Beograd

Moderan stan u Zemunu koji će postati vaš lični raj! Karakteristike stana: Dnevni boravak sa trpezarijom: 16,71m² – savršena za odmor i druženje... više

175.080€ (3 018 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 3/4 spratova

Cara Uroša, 3.0, 110m2+15m2 terasa, uknj

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol, Cara Uroša, moderan, trosoban penthaus uknjižen na 110m2 plus terasa od 15m2 koja nije ušla u kvadraturu. Na četvrtom... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 3 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Kalemegdan - Cara Uroša 239m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

8.5, 239m2, 1/4, salonac, duplex, cg i eg podno grejanje, interfon, internet, ktv, video nadzor, podrum Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem... više

950.000€ (3 974 €/m²)

  • 9.0 soba
  • 239m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan 47m2, PR, Stari Grad, Beograd - 160.000€

Cara Dušana, Stari Grad, Beograd

Izdvajamo iz ponude dvosoban stan površine 47 m2, u prizemlju stambene zgrade na izuzetnoj lokaciji u ul. Cara Dušana u Beogradu. Sastoji se... više

160.000€ (3 404 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/6 spratova

Stari grad, Studentski trg – Kneginje Ljubice

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

0.5, 24m2, 6/7, lift, podno grejanje, klima, interfon, internet, renoviran Ulica Kneginje Ljubice nalazi se u najstrožem centru Beograda, na... više

169.900€ (7 079 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

3.0 stan u Zemunu, ima i garazno mesto ID#5715

Centar, Zemun, Beograd

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada... više

204.400€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

PORODIČNI DOM SA VELIKIM DVORIŠTEM - Vlasnik

Cara Dušana, Zemun, Beograd

Stan u novogradnji kompletno sređen i opremljen 2026. Površina od 65m2 se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta, garderobera a kuhinja... više

396.000€ (4 658 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Prostran četvoroiposoban stan u modernoj novogradnji u srcu Zemuna

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Na prodaju izuzetno komforan četvoroiposoban stan površine 116,14 m², smešten u odličnoj novogradnji na četvrtom povučenom spratu ulice Cara... više

319.385€ (2 753 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 116m²
  • 4/4 spratova

Prodajem kucu u Surcinu

Surčin, Beograd

Na prodaju kuca u Surčinu od 209 kvadrata, dve stambene jedinice na 6,8 ari placa svi papiri su cisti, vlasnistvo 1/1. Kuca legalizovana. Dvoriste... više

260.000€ (1 244 €/m²)

  • 209m²

Stan za pordaju Cara Uroša ID#5991271

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stan za prodaju Cara Uroša U ulici Cara Uroša kod ugla sa Gospodar Jevremovom ulicom za prodaju stan uknjižene površine 31m2. Stan se nalazi... više

139.000€ (4 483 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 1/1 spratova

Stari grad, Dorćol, Višnjićeva, Poslovni prostor, 25m2, 85000 EUR

Dorćol, Beograd

Prodaje se kancelarija u poslovno-stambenoj zgradi na Dorćolu, u Višnjićevoj ulici preko puta "Alonsa". Kancelarija se nalazi na prvom spratu,... više

85.000€ (3 400 €/m²)

  • 25m²
  • 1/8 spratova

Stari grad, Dorćol - Dunavska, 117m2 - K-District - useljiv, jedinstven život

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dunavska - K-District - useljiv, jedinstven životni stil! 4.0, 117m2 (terasa 9m2), 1/4, CG, dva lifta, telefon, interfon,... više

780.000€ (6 666 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 1/4 spratova