Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1836 oglasa

Stan sa zakupcima Vracar Stratimirovica Expo 2027 invest estate

Hram, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita... više

367.000€ (3 306 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stana sa zakupcima Vracar Neimar Hram Slavija Savski Beograd wheelchair

Neimar, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment, 110m2, PR/6,... više

304.000€ (2 814 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova

Selling flat Vracar Neimar Hram Krst Trg Slavija Savski Beograd wheelchair ramp

Naimar Cubura Beogradska Juzni Hram Trg, Vračar, Beograd

308.000€ (2 825 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Sell tenanted flat Vracar Beograd Expo 2027 invest estate property

Hram Save Neimar Cubura Krst Slavija Trg, Vračar, Beograd

365.000€ (3 318 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 110m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Odlična investicija, 55m2, Banovo brdo ID#5702

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u... više

155.000€ (2 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/7 spratova

Rakovica, Labudovo brdo, Kneževačka, 2.0, 108m2, 119000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131901, III/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Vise informacija na:... više

119.000€ (1 101 €/m²)

  • 2 soba
  • 108m²
  • 3/3 spratova

Blok 21 - Bulevar Zorana Đinđića 55kvm

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja... više

224.000€ (4 072 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/11 spratova

Labudovo brdo, Serdar Janka Vukotića, 55m2 + galerija 15m2 ID#1642

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

POGLED KOJI ODUZIMA DAH – Funkcionalan porodični stan kod Gimnazije! Tražite dom koji spaja mir, fantastičan pogled i odmah useljiv prostor?... više

132.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 13/14 spratova

Retko u ponudi! Šestosoban, dvoetažni, uknjižen! ID#1616

Karaburma, Palilula, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici u neposrednoj blizini nove okretnice na Karaburmi u prilici smo da Vam ponudimo prelep, šestosoban dvoetažni stan. Uknjižen... više

278.000€ (2 527 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 110m²
  • 4/5 spratova

VRAČAR - KALENIĆ, Lux, Novogradnja

Kalenić, Vračar, Beograd

VRAČAR-KALENIĆ, Loznička, nova oaza za život u jednoj od najlepših ulica na Vračaru. Predstavlja spoj svedenog luksuza i savremenog života i... više

549.000€ (4 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 122m²
  • 2/6 spratova

HRAM,Luksuzna novogradnja na top lokaciji

Hram, Vračar, Beograd

VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja.Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod... više

679.000€ (5 183 €/m²)

  • 4 soba
  • 131m²
  • 2/5 spratova

STARI KOŠUTNJAKNJAK,fantastičan stan,zgrada od fasadne cigle,92m2

Stari Košutnjak, Beograd, Beograd

STARI KOŠUTNJAK- nedaleko od Belog dvora, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan... više

330.000€ (3 586 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 2/6 spratova