Za upit novogradnja stanovi Nis pronađeno 268 oglasa

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj Po+P+4, projektovane površine 59,53m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, 3 spavaće sobe, kuhinje,... više

105.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 60m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.60m2... više

98.100€ (2 087 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta... Stan je projektovane površine 44.36... više

91.400€ (2 077 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Trošarina

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

82.769€ (1 881 €/m²)

  • Garsonjera
  • 44m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.91m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

94.830€ (1 935 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

89.720€ (1 908 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

213.110€ (2 598 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 68m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan... više

119.680€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

201.110€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 5/7 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.82m2 i nalazi se na prizemlju. Po... više

88.960€ (1 933 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

118.180€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi... više

190.100€ (2 604 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/7 spratova