Za upit novogradnja stanovi Nis pronađeno 268 oglasa

Novogradnja, Trošarina

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

118.289€ (1 877 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

196.300€ (2 582 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 91,03m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

160.220€ (1 760 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 89,88m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom.... više

158.190€ (1 777 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

180.750€ (2 582 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/7 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

79.450€ (1 765 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.95m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

89.210€ (1 939 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

268.220€ (2 579 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46.63m2,... više

74.608€ (1 621 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novogradnja 31m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan površine 31m², koji se nalazi na prvom spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi... više

61.000€ (1 967 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja ,centar , povracaj pdv

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom... više

197.400€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja 26m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan površine 26m², koji se nalazi na trećem spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se... više

47.500€ (1 826 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • 3/3 spratova