Za upit kuća ili stan Novi Sad pronađeno 1882 oglasa

Veternik - Dvoiposoban stan u izgradnji ID#1001147

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Izdvajamo iz ponude dvoiposoban stan u izgradnji u manjem stambenom kompleksu. Pozicioniran na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

97.850€ (2 329 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Grbavica - Odličan četvorosoban stan ID#1001166

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na VIII spratu luksuznog... više

430.540€ (3 914 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 8/12 spratova

Veternik, Novosadski put - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001210

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik, Novosadski put. Izdvajamo iz ponude uknjižen jednoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Fudbalskog centra “Vujadin Boškov”... više

118.450€ (2 369 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižena garsonjera ID#1001211

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličana, uknjižena, kompletno nameštena garsonjera u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih... više

106.000€ (3 785 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Liman III - Uknjižen dvosoban stan ID#1001213

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Kompletno renoviran, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna... više

180.248€ (3 466 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Adice, Jovana Bijelića, 0.5, 28m2, 45000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjizen, novogradnja. EXTRA PONUDA! Odlicna nova useljiva garsonjera 28m2 + 5m2 zastakljena terasa sa... više

45.000€ (1 607 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²

Vrhunac luksuza koji ne sme da se ispusti

Telep, Novi Sad

Želite da živite na mirnoj lokaciji koja je odlično povezana sa svim delovima grada. Na lokaciji koja ima u blizini vrtić, školu, lako se stiže... više

410.660€ (3 393 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • Prizemlje/2 spratova

JEDNOIPOSOBAN STAN 28m², VPR– TELEP / ADICE - 80.000€

Telep, Novi Sad

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan 28m², na granici Telepa i Adica. Stan je idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.... više

80.000€ (2 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • .sprat

PREMIUM LOKACIJA, Četvorosoban stan 110m² + terasa 38m², III sprat - idealno

Liman 3, Novi Sad

Na prodaju prostran i svetao četvorosoban stan površine 110 m², smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u zgradi sa liftom, u Novom Sadu... više

444.000€ (3 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 148m²
  • 3.sprat

EKSKLUZIVNA PONUDA – LUKSUZAN, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN U SRCU NOVOG SADA, 85

Centar, Novi Sad

Lokacija: Vase Stajića Poršina: 85m2 Sprat: 2. (zgrada bez lifta) Grejanje: centralno Uknjiženo Na prodaju izuzetno komforan, dvostrano orijentisan... više

319.000€ (3 752 €/m²)

  • soba
  • 85m²
  • .sprat

Kuća sa 8 soba NOVI SAD, 222480€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089852 - Uknjižena dvojna kuća na Telepu u mirnoj ulici ne daleko od Futoškog puta. U prizemlju dnevna soba , kuhinja... više

222.480€ (1 711 €/m²)

  • 130m²

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 720000€

Lipov Gaj, Novi Sad

Jedinstvena ekskluzivna kuća koja spaja moderan dizajn , udobnost , kvalitet i luksuz. +++ Agencijska oznaka nekretnine 3091109, Novi Sad,... više

720.000€ (3 050 €/m²)

  • 236m²