Za upit Bulevar Novi Sad pronađeno 340 oglasa

Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla, Bulevar Patrijarha Pavla, 1.5, 36m2, 129000

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijski ID: 131978, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju lep namesten dvosoban stan od 36m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla na cetvrtom... više

129.000€ (3 583 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Jednoiposoban stan u novogradnji na Bulevaru Oslobodjenja 43m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja,... više

137.700€ (3 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Na prodaju odličan dvosoban stan na Bulevaru Evrope, 55m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, Bulevar Evrope, površine 55m2, na 5. spratu u zgradi sa liftom. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

142.800€ (2 596 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 5.sprat

Prodaje se luksuzan stan na Bulevaru Oslobođenja, 62m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina predstavlja... više

175.000€ (2 822 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 62m²
  • 7.sprat

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – Bulevar Evrope, 40m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine... više

118.450€ (2 961 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 41m², Bulevar Oslobođenja, renovir

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, kompletno renoviran i namešten dvosoban stan površine 41m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom... više

158.610€ (3 868 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Renoviran dvosoban stan, 54m² sa terasom, V sprat, Bulevar Evrope, Novi Sad -

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 54m² sa terasom, na V spratu, idealan za porodični život ili kao investicija. Stan je... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

NA PRODAJU ČETVOROSOBAN DUPLEKS STAN 96M² BULEVAR EVROPE NOVI SAD – U BLIZI

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na... više

188.700€ (1 965 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.5, 64m2, 169500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 125121, XII/XIV, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Prostran i svetao renoviran stan. Hrastov parket prve klase... više

169.500€ (2 648 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 12/14 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, Bulevar Evrope, 4.0, 81m2, 161000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 127979, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban dupleks stan na Bulevaru... više

161.000€ (1 987 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 3.0, 101m2, 280000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 77915, V/VI, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, novogradnja, ostava. Stan je orijentisan dvostrano - dvoriste i ulica (spavace... više

280.000€ (2 772 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 53m2, 164300EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 124810, IV/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan povrsine 53m², smesten na cetvrtom spratu... više

164.300€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4/7 spratova