Za upit Bulevar Novi Sad pronađeno 340 oglasa

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 3.0, 56m2, 150000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128116, IX/X, lift, uknjizen, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

150.000€ (2 678 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 9/10 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, Bulevar Evrope, 2.0, 54m2, 140000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 128329, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prelep stan na Bulevaru Evrope. Renoviran. 54m2, V sprat ima lift.... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, Bulevar Evrope, 4.0, 95m2, 180000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 107576, VI/VI, lift, uknjizen. Dupleks sa dva kupatila. Prodaje se sa komplet namestajem. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

180.000€ (1 894 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar Oslobođenja, 2.0, 63m2, 162000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 119081, V/XIV, lift(2), terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se dvosoban stan na bulevaru... više

162.000€ (2 571 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 5/14 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.5, 65m2, 198250EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 118921, I/, lift, terasa, uknjizen. Na trazenoj lokaciji, u neposrednoj blizini Betanije, Centra grada i svih vaznih sadrzaja,... više

198.250€ (3 050 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 65m2, 198250EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128740, I/VIII, klima, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja. Na prodaju odlican komforan dvosoban stan od 65m² na... više

198.250€ (3 050 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 1/8 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 0.5, 22m2, 88000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 129858, II/VI, lift, uknjizen. Prodaja - CENTAR - Bul. Oslobodjenja, 22 m2, Erker gradnja, blizu Futoske pijace, II sprat, LIFT.... više

88.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 41m2, 155500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 130995, V/, klima, lift, terasa, podrum. PRODAJE SE — Kompletno renoviran i namestен stan | Bulevar Oslobodjenja Stan na odlicnoj... više

155.500€ (3 792 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 4.0, 70m2, 170000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 131815, V/, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. BULEVAR EVROPE - DUPLEX 70m2 sa 3 spavace sobe.... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 2.5, 47m2, 164500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoske pijace... više

164.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 288400€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093428 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. uknjižen, trosoban stan odličnog rasporeda na Bulevaru Osobodjenja... više

288.400€ (2 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan, 71 m², Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaje se trosoban stan od 71 m² na Bulevaru Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića, u Novom Sadu. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade od... više

202.776€ (2 856 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • vp/5 spratova