Za upit stanova Novi Sad Bulevar pronađeno 309 oglasa

Jednoiposoban stan u novogradnji na Bulevaru Oslobodjenja 43m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja,... više

137.700€ (3 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla, Bulevar Patrijarha Pavla, 1.5, 36m2, 129000

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijski ID: 131978, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju lep namesten dvosoban stan od 36m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla na cetvrtom... više

129.000€ (3 583 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Prodaje se luksuzan stan na Bulevaru Oslobođenja, 62m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina predstavlja... više

175.000€ (2 822 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 62m²
  • 7.sprat

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – Bulevar Evrope, 40m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine... više

118.450€ (2 961 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Na prodaju odličan dvosoban stan na Bulevaru Evrope, 55m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, Bulevar Evrope, površine 55m2, na 5. spratu u zgradi sa liftom. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

142.800€ (2 596 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 5.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 288400€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093428 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. uknjižen, trosoban stan odličnog rasporeda na Bulevaru Osobodjenja... više

288.400€ (2 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

Renoviran dvosoban stan, 54m² sa terasom, V sprat, Bulevar Evrope, Novi Sad -

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 54m² sa terasom, na V spratu, idealan za porodični život ili kao investicija. Stan je... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Centar, Bulevar kralja Petra I, 1.0, 36m2, 135000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 117773, IV/, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking. Na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu – na Bulevaru Kralja Petra I,... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 0.5, 22m2, 88000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 129858, II/VI, lift, uknjizen. Prodaja - CENTAR - Bul. Oslobodjenja, 22 m2, Erker gradnja, blizu Futoske pijace, II sprat, LIFT.... više

88.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 2.5, 47m2, 164500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoske pijace... više

164.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobodjenja, 1.0, 34m2, 137000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132193, VIII/X, lift, terasa, uknjizen. LUX **ALEKSANDAR** zgrada - Pogled na Bulevar oslobodjenja fantastican. Izuzetan jednosoban... više

137.000€ (4 029 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 8/10 spratova

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobođenja, 2.0, 60m2, 172000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova