Za upit stanova Beograd vlasnik stanova pronađeno 1816 oglasa

Stan sa zakupcima Vracar Stratimirovica Expo 2027 invest estate

Hram, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita... više

367.000€ (3 306 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3/3 spratova

Vukov spomenik – Zahumska 1,2kvm, sa PDV-om ID#27029

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Dvoiposoban stan, na I/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

256.350€ (5 127 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 1/5 spratova

Vukov spomenik - 144kvm sa PDV-om

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Sedmosoban stan, na V/V, duplex. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

545.000€ (3 784 €/m²)

  • 5 soba
  • 144m²
  • 5/5 spratova

Vukov spomenik – Zahumska 1,2kvm, sa PDV-om ID#27025

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Troiposoban stan, na II/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

321.250€ (5 099 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 2/5 spratova

Braće Jerković, Piva Karamatijevića, 3.0, 72m2, 4/4, uknj

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Voždovac, Braće Jerković, Piva Karamatijevića uknjižen, adaptibilan, trosoban stan od 72m2 u izvornom stanju. Na četvrtom spratu od četiri,... više

144.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Blok 21 - Bulevar Zorana Đinđića 55kvm

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja... više

224.000€ (4 072 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/11 spratova

Premijum stan - život u kompleksu u kome ima sve

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

231.429€ (3 306 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Premijum stan - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

169.134€ (2 967 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1/5 spratova

Premijum stanovi - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

98.478€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/5 spratova

Blizu Trga Republike - 1.5soban

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u strogom centru Beograda, na samo 5–10 minuta hoda od Skadarlije, u neposrednoj blizini Trga Republike,... više

173.900€ (3 780 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

VRAČAR - KALENIĆ, Lux, Novogradnja

Kalenić, Vračar, Beograd

VRAČAR-KALENIĆ, Loznička, nova oaza za život u jednoj od najlepših ulica na Vračaru. Predstavlja spoj svedenog luksuza i savremenog života i... više

549.000€ (4 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 122m²
  • 2/6 spratova

STARI KOŠUTNJAKNJAK,fantastičan stan,zgrada od fasadne cigle,92m2

Stari Košutnjak, Beograd, Beograd

STARI KOŠUTNJAK- nedaleko od Belog dvora, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan... više

330.000€ (3 586 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 2/6 spratova