Za upit Nis nekretnine pronađeno 1302 oglasa

Plac, Ledena stena, 2ha

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac od 20.856 m2 u Nišu, ulica Dimitrija Tucovića u blizini Veterinarskog Instituta Niš i benzinske EKO pumpe. Nalazi se... više

3.400.000€ (163 €/m²)

  • 20856m²

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.5

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV troiposoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

210.900€ (2 510 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 84m²
  • 3/6 spratova

Plac, 470m2, Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u naselju Branko Bjegović u neposrednoj blizini škole i vrtića. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište,... više

50.000€ (106 €/m²)

  • 470m²

Plac 1119m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 1119m2. Plac je poljoprivredno zemiljište, okružen je kućama, u neposrednoj blizini Južne Morave.... više

10.000€ (8 €/m²)

  • 1119m²

Na prodaju plac od 6892m2, Donja Trnava

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac površine 69 ari, na putu za Donju Trnavu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pored glavnog puta Niš-Donja Trnava i auto... više

85.400€ (12 €/m²)

  • 6892m²

Nov 2.5 stan, 64.7m2, Somborska, Pantelej

Somborska, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 64.7m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom... više

121.300€ (1 895 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje/4 spratova

1.0 stan u neposrednoj blizini Čair parka

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Prodaje se 1.0 stan, 43m2+5m2 terasa, na 4. spratu od 5, u neposrednoj blizni Čaira, u zgradi bez lifta. Uz stan ide i parking... više

132.000€ (3 069 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 43m²
  • 4/5 spratova

Namešten, 1.5 stan, 45m2, Studenička

Somborska, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej - U Studeničkoj ulici prodaje se 1.5 stan, 45m2 + terasa 3m2. na 3. spratu od ukupno 4 spratova u zgradi bez lifta. Zgrada je... više

110.000€ (2 444 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Uknjižen 2.0 stan, 53m3 na Paliluli

Rasadnik, Palilula, Niš

Niš, Palilula - Nedaleko od "Karingtonke" na Paliluli, prodaje se 2.0 stan, ukupne površine 53m2 na 2. spratu od ukupno 6 spratova u zgradi... više

110.000€ (2 075 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 2/6 spratova

Četvorosoban stan, centar grada

Medijana(Niš), Medijana, Niš

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada... više

288.400€ (1 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 186m²
  • 1.sprat

Poslovni prostor, 38m2,Bulevar Nemanjića

Ćele kula, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor lokal na Bulevaru Nemanjića, Zona I, površine 38 m2, na spratu. Lokal je pogodan za kancelarijski prostor, laboratoriju,... više

66.950€ (1 761 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje

Prodajem Kuću u blizini centra

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća površine 200 plus 100mkv dograđenog nezavršenog dela u sivoj gradnji.na placu površine 4,5 ari izgradjena... više

160.000€ (533 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/1 spratova