Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Plac, 20A, Popovac

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac 20ari , udaljen 2km od Popovca. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Na placu postoji ozidana pomoćna kuća, ali nema priključka... više

12.000€ (5 €/m²)

  • 2085m²

Na prodaju kuća u Durlanu, u blizini oš Čegar na placu od 3,13 ari

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se kuća na placu od 3,13 ari u Durlanu. Prizemlje i prvi sprat, u osnovi 84m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom,... više

250.000€ (1 488 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje

Na prodaju velike parcele, trenutno se vode kao po...

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju velike parcele, trenutno se vode kao poljoprivredno zemljište, ali moguće je uraditi prenamenu, ukupna površina je 10474m2. Parcele... više

366.000€ (34 €/m²)

  • 10474m²

Kuća, naselje Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran... više

150.000€ (372 €/m²)

  • 403m²
  • 2/3 spratova

Retko u ponudi, izvanredna kuća 560m2, 650m2 plac, Pantelejska crkva

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju prelepa porodična kuća odlične gradnje u blizini Pantelejske crkve. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodični život, udaljena... više

460.000€ (821 €/m²)

  • 560m²
  • 1/2 spratova

Plac, Popovac, 1294 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac, u selu Popovac nadomak Niša. Nalazi se u naseljenom delu. Na plac se ulazi direktno sa asvaltirane ulice. Plac je gradsko... više

26.000€ (20 €/m²)

  • 1294m²

Kuća sa lokalom, centar grada

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada.... više

160.000€ (730 €/m²)

  • 219m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaje se salonski stan 140 kvm, na prvom spratu, u užem centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo... više

283.600€ (2 025 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 1.sprat

Prodaja parcele u blizini hotela Malča

Malča, Pantelej, Niš

Prodaje se parcela u blizini hotela Malča i strelišta veličine 445m2, Parcela je pogodna za gradnju vikend kuće, trenutno se vodi kao poljoprivredno... više

11.000€ (24 €/m²)

  • 445m²

Novogradnja ,centar , povracaj pdv

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom... više

197.400€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 4/4 spratova

Lokal u starom podzemnom

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u starom podzemnom prolazu, pogodan za obavljanje razlicitih delatnosti. Lokal je povrsine 10m2. Svojina 1 kroz 1, u postupku... više

18.500€ (1 850 €/m²)

  • 10m²
  • Prizemlje

Plac u Novom Selu, 3582m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac na izlazu iz Novo Sela. Plac je pravilnog pravougaonog oblika uknjižene površine 3582m2. Neposredno do samog placa su svi infrastrukturni... više

260.000€ (72 €/m²)

  • 3582m²