Palilula, Palilula, Niš
Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji... više
149.500€ (1 384 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela,... više
124.850€ (1 920 €/m²)
Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš
Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Delta Planeta. Površina 68m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se... više
144.000€ (2 117 €/m²)
Ledena stena, Palilula, Niš
Prodaje se porodična kuća u blizini NIS-ove pumpe bruto površine 251m2 na Ledenoj Steni. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 322m2. Kuća se sastoji... više
189.000€ (752 €/m²)
Ratko Jović, Crveni krst, Niš
Na prodaju poslovno-stambeni prostor u Nišu, izuzetnih arhitektonskih rešenja sistem jelke, odnosno prelivanje krovova, jedan na drugi. Objekat... više
430.000€ (358 €/m²)
Gornji Matejevac, Pantelej, Niš
Prodaje se kuća površine 103m2 kao i dva pomoćna objekta, na parceli površine 485m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje... više
82.500€ (800 €/m²)
Crveni Krst, Crveni krst, Niš
U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više
157.830€ (2 466 €/m²)
Kamenica, Pantelej, Niš
Na prodaju građevinsko zemljište u blizini spomenika na Čegru. Plac je površine 642 m2 i pravilnog je oblika. Sa placa se pruža nezaklonjeni... više
15.000€ (23 €/m²)
Berčinac, Crveni krst, Niš
Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske... više
28.000€ (341 €/m²)
Medijana(Niš), Medijana, Niš
Na prodaju stan na Margeru. Stan ima 100m2, 89m2 korisne povrišine, po sturkturi je konforan četvorosoban. Nalazi se na 5. spratu u zgradi... više
196.000€ (1 960 €/m²)
Vrtište, Crveni krst, Niš
Na prodaju plac površine 6579m2 U neposrednoj blizini Hotela Nais. Parcela se nalazi u granici zahvata Plana generalne regulacije gradske opštine... više
82.000€ (12 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju ulični lokal u centru grada površine 56m2. Lokal se nalazi u starijoj zgradi na izuzetno prometnoj lokaciji u blizini pijce i glavne... više
75.000€ (1 339 €/m²)