Za upit stanovi Beograd pronađeno 1823 oglasa

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića, 47m2

Rupčine, Čukarica, Beograd

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban... više

132.600€ (2 821 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke, 59m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom.... više

97.350€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/1 spratova

NOVI BEOGRAD PAVILJONI 47m2 , T , 119900e

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova,... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 47m²
  • 6.sprat

STARI GRAD CENTAR 50m2 , 300000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trg Republike, Dositejeva, 2.0, 50 m2, bez terase, PR od V spratova, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje

+VOŽDOVAC VN 2191

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon,... više

156.400€ (4 010 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

+ZVEZDARA VN 3316

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

Vukov spomenik, odličan stan 38m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Stan 30m2, odlično pozicioniran uknjižen nadomak Vukovog spomenika u ulici Djuke Dinića, dvorišno orjentisan. Stan u polusuterenu, PVC stolarija,... više

115.000€ (3 026 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Suteren/2 spratova

Rakovica, jednoiposoban stan 30m2

Rakovica, Rakovica, Beograd

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom... više

62.000€ (2 066 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova

Cerak, Lux stan 170m2+garaža 32m2+terasa 25m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Lux stan 170m2, u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ceraka,u ulici bez prolaznog saobraćaja,nalazi se ova izuzetna porodična nekretnina... više

529.000€ (3 111 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 170m²
  • 1/3 spratova

Obilićev venac 2.0, dva parking mesta

Obilićev venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

Beograd na vodi, Hercegovačka, 146m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju – Luksuzan 4.0 stan u zgradi BW Perla, Beograd na vodi U ponudi je ekskluzivan četvorosoban stan u jednoj od najprestižnijih zgrada... više

998.000€ (6 835 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 10/25 spratova

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2, 5/17, CG, terasa, lift, klima, internet, interfon, video nadzor, kompletno opremljen. Luksuzan,... više

270.000€ (5 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 5/17 spratova