Centar, Stari Grad, Beograd
Odlican stan na fantasticnoj lokacijii. Uknjizen na 76m2, mereno 84m2.Zgrada salonskog tipa, pristojno ocuvana. Stan je odlicno odrzavan, renovirano... više
420.000€ (5 000 €/m²)
Surčin (mesto), Surčin, Beograd
Dvosoban stan u centru Surčina površine 52m2 sa terasom. Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu... više
102.000€ (1 961 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Prodaje se stan u Makedonskoj ulici na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru Beograda, u zgradi koja se nalazi pod kulturnom zastitom. Stan... više
218.000€ (3 027 €/m²)
Nemanjina, Savski Venac, Beograd
Odličan i kompletno renoviran stan, izvorno 2.5, adaptiran u 3.5. Iz predsoblja stana se ulazi u sve prostorije. U stanu je sve promenjeno... više
332.000€ (5 354 €/m²)
Botanicka Basta, Palilula, Beograd
U centralnoj gradskoj zoni, izmedju Botanicke baste i Takovske ulice nalazi se ova nekretnina, izuzetno skladne strukture. Stan je klasican... više
275.000€ (3 055 €/m²)
Centar, Vracar, Beograd
Na jednoj od najtrazenijih lokacija u centru grada, izmedu Trga Slavije i Terazija, prodajemo trosoban stan povrsine 71 m2. Ovaj stan je savrseno... više
285.000€ (4 014 €/m²)
Centar, Zemun, Beograd
izvorno dvosoban stan, uknjižen na 64m2, mereno ima 54, podeljen je u dve stambene jedinice, renoviran, brzo useljiv. više
129.600€ (2 025 €/m²)
Cvetni Trg, Vracar, Beograd
U prilici smo da Vam ponudimo autentican salonski stan u najuzem centru, koji je veoma pazljivo rekonstruisan, prilagodjen savremenim uslovima... više
900.000€ (4 787 €/m²)
Stari Grad, Stari Grad, Beograd
Sa zadovoljstvom vam predstavljamo, odlican salonac na Starom Gradu, u odrzavanoj zgradi, sa renoviranom fasadom, stepenistem i novim ugradjenim... više
380.000€ (3 653 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
U Zmaj Jovinoj, jednoj od najlepsih ulica Beograda, na svega nekoliko koraka od Knez Mihajlove, prodajemo ususkan, kompletno adaptiran jednoiposoban... više
159.000€ (4 818 €/m²)
Žarkovo, Čukarica, Beograd
Prodaje se troiposoban stan u Beogradu, 103 m2(uknjižen na 101 m2), u Trgovačkoj ulici. Stan se nalazi na 5. spratu od 7, u centru Žarkova,... više
270.000€ (2 673 €/m²)
Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd
2.5, 84m2 (terasa), 6/7, lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja jednu od glavnih... više
319.000€ (3 797 €/m²)