Za upit park svetog save Nis lift pronađeno 139 oglasa

3.0, Bulevar Nemanjića, Park Sveti Save

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića, odmah do Svetosavskog... više

155.000€ (2 066 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 7.sprat

Stan sa dve spavaće sobe kod parka Sveti Sava

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve... više

130.000€ (2 096 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 10/11 spratova

Stan 84m2, Vizantijski bulevar

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju stan 84m2 na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe,... više

181.000€ (2 154 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 7.sprat

Park Sv.Save, dvoiposoban stan, IV sprat, lift, 70 m2

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju odličan dvoiposobni stan kod parka Sv.Save, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Nalazi se na četvrtom... više

153.500€ (2 192 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/9 spratova

1.5,Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Tržnog... više

48.000€ (1 411 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 10/10 spratova

Na prodaju troiposoban stan- Svetosavski park

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića,... više

180.000€ (2 117 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 7/10 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

LUX dvoiposoban stan, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život... više

124.650€ (2 444 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

Garsonjera u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju garsonjera, 37m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija... više

68.450€ (1 850 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • 3/4 spratova

Jedinstven PENTHAUS u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina! Sa terasom od 50m2!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

166.500€ (1 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova