Za upit Novi Sad Sajam pronađeno 91 oglasa

Novi Sad, Sajam - Parking mesto u dvorištu ID#9000126

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Parking mesto u dvorištu Sajam kompleksa veličine 14m2. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara Evrope,... više

18.800€ (1 342 €/m²)

  • 14m²

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan + parking ID#1001206

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

236.900€ (3 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Sajam, , 1.5, 27m2, 48000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjizen, podrum, ostava. SAJAM - SARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne... više

48.000€ (1 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Sajam - Uknjižen troiposoban stan ID#1001179

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Futoška. Nov, troiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu Vojvođanka. Nadomak Kliničkog centra, a u... više

220.830€ (3 295 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001207

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

209.100€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Sajam kompleks - Odličan trosoban stan ID#1001169

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

280.000€ (3 589 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 1/12 spratova

Novi Sad, Sajam - Luksuzan petosoban stan ID#1001049

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Banatić - Sajam. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi petosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje... više

473.800€ (3 179 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 149m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 44m2, 129746EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117015, II/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 44,74 m2, 2- soban stan u izgradnji. Povrat... više

129.746€ (2 948 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 0.5, 31m2, 93810EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117010, II/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* garsonjera 31,27 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi:... više

93.810€ (3 026 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 3.0, 76m2, 208147EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129904, IV/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM - LUX* - 75, 69 m2, 3,0-soban,u izgradnji. ODLICNA POZICIJA. Povrat PDV.... više

208.147€ (2 738 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 144710EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117007, III/VI, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 49,90 m2, 2 -soban, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled... više

144.710€ (2 894 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 0.5, 31m2, 93510EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117011, II/VI, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja SAJAM LUX garsonjera 31,17 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više

93.510€ (3 016 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 2/6 spratova