Sajam, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više
236.900€ (3 644 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjizen, podrum, ostava. SAJAM - SARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne... više
48.000€ (1 777 €/m²)
Sajam, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Sajam, ulica Futoška. Nov, troiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu Vojvođanka. Nadomak Kliničkog centra, a u... više
220.830€ (3 295 €/m²)
Sajam, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Banatić - Sajam. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi petosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje... više
473.800€ (3 179 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 132396, II/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban stan od 58 m2 blizu Master centra Novosadskog sajma... više
155.000€ (2 672 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 132313, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan od 69m2 u ulici Branka Bajica ,kompleksu... više
215.000€ (3 115 €/m²)
Sajam, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više
209.100€ (3 120 €/m²)
Sajam, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više
280.000€ (3 589 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 117015, II/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 44,74 m2, 2- soban stan u izgradnji. Povrat... više
129.746€ (2 948 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 129904, IV/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM - LUX* - 75, 69 m2, 3,0-soban,u izgradnji. ODLICNA POZICIJA. Povrat PDV.... više
208.147€ (2 738 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 117010, II/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* garsonjera 31,27 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi:... više
93.810€ (3 026 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 117011, II/VI, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja SAJAM LUX garsonjera 31,17 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više
93.510€ (3 016 €/m²)