Za upit stanovi Nis pronađeno 558 oglasa

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.35m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.630€ (1 815 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Odličan 4.0 stan u novogradnji! Povraćaj PDV-a!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 90.86m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje,... više

218.000€ (2 422 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 3/7 spratova

Dva stana u kući u Duvaništu

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaju se dva nivoa porodične kuće u Duvaništu. Jedan nivo je na prvom spratu i u funkciji je trosobnog stana. Ulazi se u prostrano predsoblje... više

191.000€ (1 394 €/m²)

  • Garsonjera
  • 137m²
  • 1.sprat

Na prodaju stan u centru, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje.... više

135.000€ (1 687 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Jednoiposoban stan i apartman, tržni centar Roda, peti sprat, cg

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u neposrednoj blizini tc Roda. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji za miran porodičan zivot. Nalazi se na petom... više

102.070€ (1 594 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 64m²
  • 5/6 spratova

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.5

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV troiposoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

210.900€ (2 510 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 84m²
  • 3/6 spratova

Stan u kući P=79m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u kući na Paliluli. Površina stana je 79m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,... više

123.600€ (1 564 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2.sprat

Dvoiposoban dupleks u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje.... više

125.000€ (1 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/5 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 91,03m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

160.220€ (1 760 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju jednosoban stan, 36m2, na atraktivnoj lokaciji

Bulevar Nemanjića Zona 3, Medijana, Niš

Na prodaju jednosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Pogodan za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su kej, vrtić, osnovna škola,... više

60.000€ (1 666 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 7.sprat

Novogradnja, Palilula, trosoban stan, drugi sprat, Pdv, Parking

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela,... više

124.850€ (1 920 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/6 spratova

Novogradnja, Jagodin mala, dvosoban, PDV, parking

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje.... više

113.400€ (2 180 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 5/6 spratova