Za upit stanovi Nis pronađeno 558 oglasa

Stan 2.0, Fakultet Zaštite na radu

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta... više

118.000€ (2 185 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 2/5 spratova

Odličan trosoban stan 75m2, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od... više

152.000€ (2 026 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6/6 spratova

LUX 3.0 STAN NA NAJTRAŽENIJOJ LOKACIJI U GRADU!!!

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Dom Zdravlja (u neposrednoj blizini ,,Delta" šoping centra, filozofskog fakulteta, Crvenog pevca...) prodaje se kompletno renoviran... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 13/14 spratova

2.5 stan na Bulevar Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.5 stan, 63m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika,... više

132.250€ (2 099 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 8/9 spratova

1.0 stan u neposrednoj blizini Čair parka

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Prodaje se 1.0 stan, 43m2+5m2 terasa, na 4. spratu od 5, u neposrednoj blizni Čaira, u zgradi bez lifta. Uz stan ide i parking... više

132.000€ (3 069 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 43m²
  • 4/5 spratova

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

223.400€ (2 256 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 5/6 spratova

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 65.59 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

122.020€ (1 877 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi... više

190.100€ (2 604 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.95m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

89.210€ (1 939 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.655€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46.63m2,... više

74.608€ (1 621 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban prelep stan, 108m2, 4.sprat, blizu Palilulske pijace

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji... više

149.500€ (1 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 4/6 spratova