Za upit stan Novi Sad Zeleznicka pronađeno 54 oglasa

Prodaja dvosobnog stana 51 m² Železnička stanica

Banatić, Novi Sad

Na prodaju je dvosoban stan površine 51 m2 u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, smešten u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, idealnoj... više

148.423€ (2 910 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Železnička stanica - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001072

Železnička stanica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini osnovne škole, glavne autobuske... više

169.950€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Pariske komune, 2.5, 59m2, 140000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m²... više

140.000€ (2 372 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan 55 m², Novi Sad, Železnička stanica, 10/11 sprat

Železnička stanica (NS), Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan od 55m2 u mirnoj sporednoj ulici Gagarinove, u delu grada Železnička stanica, Novi Sad. Stan se nalazi na 10. spratu... više

145.860€ (2 652 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/11 spratova

Novi Sad, Centar, Železnička, 2.0, 52m2, 156000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131449, VPR/IV, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - Zeleznicka, 52 m2, na visokom prizemlju, 2 - soban stan sa odvojenom kuhinjom.... više

156.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Jaše Tomića, 1.0, 32m2, 80000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 127319, VI/VII, uknjizen. Prodaje se jednosoban stan povrsine 32 m², smesten na 6. spratu zgrade koja nije poslednja etaza, u... više

80.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Centar, Železnička, 1.5, 39m2, 165000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 129697, III/V, uknjizen. Na prodaju jednoiposoban stan u Centru Novog Sada. Retko u ponudi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

165.000€ (4 230 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Centar, Železnička, 4.0, 108m2, 394200EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 121999, III/, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

394.200€ (3 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Bačka, 4.5, 70m2, 104000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 120457, PSUT/III, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban stan u neposrednoj... više

104.000€ (1 485 €/m²)

  • 5 soba
  • 70m²

Novi Sad, Železnička Stanica, Gagarinova, 2.0, 56m2, 143000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128982, X/, klima, lift, terasa. Na prodaju klasican dvosoban stan u neposrednoj blizini Zeleznicke stanice na desetom spratu... više

143.000€ (2 553 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 10.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Gagarinova, 2.0, 59m2, 120000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128207, VII/VII, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

120.000€ (2 033 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar oslobođenja, 1.0, 33m2, 115500EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 129805, I/, uknjizen, renoviran, stambena zgrada. Prodaje se jednosoban stan na odlicnoj lokaciji, Bulevar oslobodjenja kod Zeleznicke... više

115.500€ (3 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1.sprat