Za upit stan Novi Sad Zeleznicka pronađeno 54 oglasa

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001135

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Čika Stevina. Uknjižen dvoiposoban stan na lepoj lokaciji. Neposredna blizina Detelinarske pijace, osnovne... više

190.550€ (3 024 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

Mesto gde se luksuz rađa, jednosoban stan, odvojena kuhinja, terasa, lift

Petrovaradin, Novi Sad

Ispunite svoje snove - Luksuzna novogradnja spratnosti P+1+Pk na najlepšem mestu u Petrovaradinu, u neposrednoj blizini škole, obdaništa, trgovinskih... više

106.620€ (2 538 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Sajam - Luksuzan petosoban stan ID#1001049

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Banatić - Sajam. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi petosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje... više

473.800€ (3 179 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 149m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju renoviran namešten jednosoban stan - Bulevar Oslobodjenja 33m2

Stari Grad, Novi Sad

Prodaje se jednosoban stan u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Ovaj jednosoban stan od 33m2... više

117.810€ (3 570 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 1.sprat

Moderan Dvoiposoban stan 59 m² Banatić | Kompletno renoviran | Terasa | UKNJI

Banatić, Novi Sad

U ponudi je komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u naselju Banatić, u blizini Železničke stanice,... više

147.900€ (2 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

Prodaja petosobnog stana Novi Sad – Banatić, Sajam, odlična lokacija LUX

Banatić, Novi Sad

Iz ponude izdvajamo odličan petosoban stan na odličnoj lokaciji, naselje Banatić, u blizini Sajma, Železničke stanice i marketa Lidl. Ova nekretnina... više

482.658€ (3 239 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova