Za upit zamena stanova Novi Sad pronađeno 1720 oglasa

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 197200€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1072712 - Cena je 197 200e + agencijska provizija. Uknjižen četvorosoban stan u kući sa tri stana u Petrovardinu. Objekat... više

197.200€ (1 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 1.5, 46m2, 115000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, moze zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 159000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV.... više

159.000€ (2 944 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 54m²
  • 4/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 168000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

NOVO NASELJE , ODLIČAN TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101382. CENA STANA JE 158.000E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Prodaje se odličan stan... više

168.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Petosobna nekretnina, Nova Detelinara, Sajam. Cena stana 200.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1065203. Nekretnina na... više

200.000€ (1 666 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 3/5 spratova

Prodaja dvosobnog porodičnog stana sa podrumom, 46m2 Detelinara Novi Sad, odli

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju je odličan dvosoban porodični stan površine 46m2 na Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu starije kvalitetne gradnje... više

133.490€ (2 901 €/m²)

  • soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova, 4.0, 120m2, 240000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127834, III/, terasa, uknjizen, parking, moze zamena(). Na prodaju cetverosoban stan u tri nivoa 120m2 u Kopernikovoj ulici.... više

240.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 3.sprat

Fantastican trosoban uknjizen stan-Salajka

Salajka, Novi Sad

Fantastičan trosoban uknjižen stan 71m2,drugi sprat,dvostrano orjentisan,2 kupatila ( jedno sa ležećom kadom a drugo tuš kabina, oba imaju... više

160.000€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Telep, Milana Koma, 3.5, 87m2, 250000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129534, II/, terasa, parking. Telep – Moderan troiposoban stan sa velikom terasom (30m²) Na prodaju elegantan, kompletno namesten... više

250.000€ (2 873 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Detelinara, Braće Mogin, 3.0, 73m2, 165000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, moze zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namesten... više

165.000€ (2 260 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²

Novi Sad, Telep, Milana Savića, 4.0, 221m2, 313795EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 108782, PR/, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se useljiv stan u porodicnom stambenom objektu sa samo... više

313.795€ (1 419 €/m²)

  • 4 soba
  • 221m²

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

232.060€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova