Za upit zamena stanova Novi Sad pronađeno 1720 oglasa

Prodaje se garsonjera u novoj zgradi na Novom Naselju - 25, 7m2

Novo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderna i potpuno nova garsonjera površine 25,7m2 u zgradi novogradnje iz 2026. godine. Stan je prazan,... više

91.800€ (3 530 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Seljačkih buna, 1.5, 43m2, 116500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju,... više

116.500€ (2 709 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 185000€

Nova Detelinara, Novi Sad

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari... Agencijska šifra - 1102607... CENA 185.000 eur + 3% provizije... Novija zgrada na Novoj... više

185.000€ (1 850 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 170150€

Nova Detelinara, Novi Sad

DUPLEX BEZ KOSINA , GARAŽA, TROSOBAN STAN . Agencijska oznaka 1098936. Cena 170150 +ag. provizija 3% . U prodaji je odličan trosoban stan... više

170.150€ (2 050 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 191700€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101765, cena nekretnine je 191700e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 71 m2, trosoban, prvi sprat. Trosobna... više

191.700€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 380000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100009 CENA 380.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX četvorosoban stan u samom Centru grada, na samo par minuta... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 121500€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102292 CENA 121.500e + 3% agencijska provizija. Prodaje se dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Svetozar... više

121.500€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 41m², Bulevar Oslobođenja, renovir

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, kompletno renoviran i namešten dvosoban stan površine 41m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom... više

158.610€ (3 868 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 190550€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1096301. Na prodaju uknjižen odličan, komplet opremljen stan u nov ijoj zgradi na Salajci na drugom spratu. Stan se sastoji... više

190.550€ (2 165 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen trosoban stan ID#1000635

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjižen komforan po strukturi trosoban stan. U neposrednoj blizini škole, vrtića,... više

181.600€ (2 111 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Centar, ul. Maksima Gorkog - Uknjižen trosoban stan ID#1000925

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Izdvajamo iz ponude odličan, uknjižen, veoma komforan trosoban stan. Ovaj lep stambeni prostor nalazi... više

350.200€ (3 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 1.sprat

Veternik - Dvoiposoban stan u izgradnji ID#1001147

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Izdvajamo iz ponude dvoiposoban stan u izgradnji u manjem stambenom kompleksu. Pozicioniran na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

97.850€ (2 329 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova