Za upit stanova bez posrednika Nis pronađeno 568 oglasa

Dvosoban stan u blizini Delta Planeta i Parka Svetog Save

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u blizini parka Svetog Save na četvrtom, poslednjem spratu zgrade. Stan je po strukturi duplex. Na donjoj etaži se... više

83.000€ (1 660 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.0

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

197.150€ (2 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/6 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

79.450€ (1 765 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Odličan trosoba stan kod Doma zdravlja, 75 m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja,... više

165.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2.sprat

Novogradnja, niška pivara, 4.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90.9 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

169.250€ (1 880 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja, Pantelej. 2.0 stan

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban,... više

93.680€ (1 873 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednosoban stan, 40 m2, na prestižnoj lokaciji

Medicinski fakultet, Medijana, Niš

Stan se nalazi u zgradi na uglu Dragiše Cvetkovića i Sremske ulice, odmah uz park Svetog Save i bulevarske pijace. Svetao. Dvostrano orijentisan... više

57.000€ (1 425 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 6/6 spratova

Prodaja, Stan, Niš, Medijana, Ćele kula

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju stan u izgradnji na najtraženijoj lokaciju u centru grada, u blizini stadiona Čair. Stan idealne strukture koji sa 60m2 ima čak... više

110.000€ (1 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Trosobni stan 85 m2, Centar, Hram Sv. Luke

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od... više

155.900€ (1 834 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/6 spratova

Stan u Duvaništu iza Osnovne škole Duško Radović

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba,... više

100.000€ (1 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 7/7 spratova

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan površine 46.16 m² u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se... više

87.705€ (1 906 €/m²)

  • 3 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednoiposoban stan i apartman, tržni centar Roda, peti sprat, cg

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u neposrednoj blizini tc Roda. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji za miran porodičan zivot. Nalazi se na petom... više

102.070€ (1 594 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 64m²
  • 5/6 spratova