Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

Novogradnja, Palilula, trosoban stan, drugi sprat, Pdv, Parking

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela,... više

124.850€ (1 920 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/6 spratova

Novogradnja, Jagodin mala, trosoban, PDV, parking

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje.... više

147.115€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/6 spratova

2.5 stan na Bulevar Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.5 stan, 63m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika,... više

132.250€ (2 099 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 8/9 spratova

2.5 stan na Paliluli

Palilula, Niš

Na prodaju 2.5 stan u opštini Palilula u neposrednoj blizini Sv. Nikolske crkve. Nalazi se trećem spratu od tri. Uknjižene površine 51m2, po... više

122.700€ (2 405 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

2.5 stan na Panteleju

Pantelej, Niš

Niš, Pantelej - Gornjomatejevačka, prodaje se odličan stan 54m2, u novogradnji, na 1. spratu od 3 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog... više

96.000€ (1 777 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/3 spratova

Apartmani , Durlan , 98m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan-apartman 98m2+15m2 terasa na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog... više

175.000€ (1 785 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 3/3 spratova

Lokal, Centar, 27m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor u TC Gorča. Lokal je površine 27m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se iz jedne veće prostorije i mokrog čvora. Lokal... više

35.000€ (1 296 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

Plac na prodaju, 39 ari

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju plac na L. Steni, MINovo naselje, pogodan za gradnju. Plac se nalazi na mirnom mestu. Plac je velicine 39 ari, pravougaonog oblika.... više

128.000€ (32 €/m²)

  • 3900m²

Na prodaju plac u blizini autoputa

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u blizini autoputa, na veoma atraktivnom mestu. Plac je površine 2781m2. Plac se vodi kao gradsko građevinsko zemljište. Uknjižen... više

43.300€ (15 €/m²)

  • 2781m²

Plac u Niškoj Banji, 6,5a

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj Banji 6,5 ari. Nalazi se u blizini konjičkog kluba i ima izlaz na glavni put. Mogućnost priključenja na komunalnu infrastrukturu,... više

31.000€ (47 €/m²)

  • 650m²

Lokal, Novi podzemni prolaz, 6m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Nalazi se se na samom ulazu... više

22.500€ (3 750 €/m²)

  • 6m²
  • Prizemlje

Kuća, naselje Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran... više

150.000€ (372 €/m²)

  • 403m²
  • 2/3 spratova