Za upit kancelarija Beogradu pronađeno 973 oglasa

Poslovni prostor - Stepa Stepanovic

Stepa Stepanović, Voždovac, Beograd

**Prodaje se lokal - Vojvode Stepe 431, naselje Stepa Stepanović, Beograd** **Opis nekretnine:** Nudimo vam prostran i funkcionalan lokal... više

795.000€ (2 523 €/m²)

  • 315m²
  • Prizemlje/6 spratova

Čukarica, Ostružnica - Bore Stankovića Makiš, 30 ari

Ostružnica, Čukarica, Beograd

Čukarica, Ostružnica - Bore Stankovića Makiš plac, 30 ari, front prema ulici40 metara U prilici smo da vam ponudimo plac od 30 ari sa poslovnim... više

800.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Autokomanda, stan u vili sa baštom ID#1542

Autokomanda, Voždovac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Marinkovića, u kraju poznatom kao Autokomanda, na Opštini Vozdovac, MAGNAT prodaje moderan 2.0 soban... više

184.888€ (2 641 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • Polusuteren.sprat

Kuća sa četiri zasebna ulaza u Sopotu, ukupne površine 242 m2, na placu povr

Sopot, Sopot, Beograd

Na prodaju kuća u Sopotu, u mirnom delu, površine u osnovi 84 m2, na placu površine 634 m2. Plac je ograđen i održavan. Ukupna površina kuće... više

165.000€ (736 €/m²)

  • 224m²
  • Prizemlje

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova

Cerak, Šavnička, 75m2, 3.0, dve terase ID#1600

Cerak, Čukarica, Beograd

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan,... više

219.000€ (2 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Milića od Mačve, 5.0, 190m2, 320000 EUR

Mirijevo, Beograd

Petosoban stan od 190,48 m2 u prizemlju zgrade plus 40 m2 suterenskih ( podrumskim ) prostorija. Stan se sastoji od 2 veće i 2 manje spavaće... više

320.000€ (1 684 €/m²)

  • 5 soba
  • 190m²

PRODAJA, LOKAL, SAVSKI VENAC-VOJVODE MILENKA

Savski Venac, Savski Venac, Beograd

Prodajemo lokal od 24m, na izvanrednoj lokaciji u ulici Vojvode Milenka , neposrednoj blizini Resavske ulice. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade,... više

78.000€ (3 250 €/m²)

  • 24m²

Vračar, Crveni krst, Vilovskog, Lokal, 28m2, 100000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Renoviran, funkcionalan lokal, nije na prometnom mestu, te je pogodan za kancelarije, magacinski prostor, ordinacije. Uz lokal, na korišćenje... više

100.000€ (3 571 €/m²)

  • 28m²

Novi Beograd, Fontana - Narodnih heroja, 30m2

Fontana, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Fontana - Narodnih heroja lokal, 30m2, PR/6, CG, telefon, interfon, klima, video nadzor, parking, internet, izlog U ponudi za... više

140.000€ (4 666 €/m²)

  • 30m²
  • Prizemlje/6 spratova

Savski venac, centar - Sarajevska, 514m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Sarajevska lokal, 514m2, inverter klime Kompletno sređen poslovni prostor – 514 m², dva nivoa, visina plafona 3+m.... više

1.500.000€ (2 918 €/m²)

  • 514m²
  • Prizemlje

Stari grad, Andrićev venac - Kneza Miloša 113m2

Andrićev Venac, Stari Grad, Beograd

4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja... više

435.000€ (3 849 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 113m²
  • 2/5 spratova