Kotež, Palilula, Beograd
Plac se nalazi na 500m od azila za pse "Riska". Ide se 500 metara makadamom. Struja i voda u neposrednoj blizini. Plac je idealan za ljubitelje... više
95.900€ 0 €/m²)
Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd
1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom... više
88.000€ (2 838 €/m²)
Radiofar, Surčin, Beograd
Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru... više
83.000€ 0 €/m²)
Barič, Obrenovac, Beograd
Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, nalazi se na mirnom mestu i sa potkrovlja kuće se pruža fenomenalan pogled. Nalazi se na... više
53.000€ (410 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Našu mobilnu kućicu Vega, odlikuje minimalistički a moderni dizajn sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zauzima površinu od samo 20 kvadratnih... više
16.000€ (800 €/m²)
Kanarevo Brdo, Rakovica, Beograd
Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO više
53.000€ (2 304 €/m²)
Slavija, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Slavija - Kralja Milutina 1.5, 42m2, SUT/7, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se kompletno renoviran stan na Slaviji,... više
105.000€ (2 500 €/m²)
Terazije, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 20m2, VP/2, grejanje na struju U ponudi lokal u strogom centru grada, odmah ispod Terazijske česme.... više
55.000€ (2 750 €/m²)
Barič, Obrenovac, Beograd
Prodaje se građevinsko zemljište 37 ara u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Približne dimenzije parcele su 28m x 126m. Plac se nalazi... više
44.400€ 0 €/m²)
Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd
Na prodaju građevinsko zemljište u mestu Mala Moštanica, površine 41 ar. Lokacija: • 8 km od Obrenovca • 4,5 km od uključenja na autoput Miloš... više
20.000€ 0 €/m²)
Konatice, Obrenovac, Beograd
Na prodaju građevinsko zemljište površine 86 ari, smešteno u mirnom i prirodnom okruženju mesta Konatice, nadomak Obrenovca. Plac se nalazi... više
43.900€ 0 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 55.71m², koji se nalazi na potkrovlju stambene zgrade koja se... više
91.922€ (1 671 €/m²)