Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

Građevinsko zemljište u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Nudimo vam građevinsko zemljište-plac od 7 ari u mirnom, naseljenom delu Boljevaca. Vlasništvo: 1/1, uredna dokumentacija. Plac je u okruženju... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lep građevinski plac u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Nudimo vam građevinski plac u Boljevcima površine 13 ari sa širinom 17,5 metara i dužinom preko 20 metara. Plac je uknjižen. Sa asfaltirane... više

65.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prizemna kuća sa velikim placem u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna,... više

105.000€ (1 438 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

Kuća u Jakovu, za renoviranje

Jakovo, Surčin, Beograd

Prizemna kuća u Jakovu površine 78m2 na 10 ari placa-za kompletno renoviranje. Kuća je uknjižena i sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpzarijom,... više

101.000€ (1 294 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Plac u gornjem Surčinu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Nudimo vam građevinski plac u Surčinu, na brdu u blizini stadiona, sa izlazom na dve ulice. Plac ima struju, vodu, prilaz asfaltom. Površine... više

100.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Petrovčiću od 10 ari

Petrovčić, Surčin, Beograd

Lep građevinski plac od 10 ari u Petrovčiću podeljen je na dve katastarske parcele: jedna od 6,27 ara, druga 3,27 ari. Širina placa je preko... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Izuzetan stan u novogradnji, Jakovo

Jakovo, Surčin, Beograd

Nudimo vam 1,5 stan u prizemlju nove dvospratne zgrade u Jakovu. Površina stana je 42m2 sa terasom. Prazan je, nov, neuseljavan i uknjižen.... više

88.000€ (2 095 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Grocka, Brestovik - Smederevski put, 13.72a

Brestovik, Grocka, Beograd

Grocka, Brestovik - Smederevski put plac/građevinsko zemljište, 13.72a, front prema ulici 20m U ponudi plac - građevinsko zemljište površine... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA, 85m2

Ada Ciganlija, Čukarica, Beograd

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA splav kuća, 3.0, 85m2 (dve terase 20m2), PR+PTK, EG/pelet, klima Na desnoj obali Save nalazi se splav... više

75.000€ (882 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Građevinski plac sa prelepim pogledom, 43 ara, Barič, Obrenovac - 73.100€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinski plac površine 43 ara, pravilnog oblika, smešten u mirnom i prijatnom okruženju - idealan za izgradnju porodične kuće... više

73.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 49 m², 10 ari, Obrenovac, Baljevac – 35 000 €

Baljevac, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Baljevcu, opština Obrenovac, površine 49 m2, na placu od 10,20 ari, u mirnom delu idealna za vikendicu. • Struktura: Kuća... više

35.000€ (714 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Čukarica, Žarkovo, Šavnička, 2.0, 64m2, 105000 EUR

Žarkovo, Beograd

Na dobroj lokaciji, odličan duplex na šestom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

105.000€ (1 640 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 6/6 spratova