Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

Dvosoban stan u izgradnji 55.71m2, PK, Obrenovac - 91.922€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 55.71m², koji se nalazi na potkrovlju stambene zgrade koja se... više

91.922€ (1 671 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Poljoprivredno zemljište 60 ari, Draževac, Obrenovac - 60.000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju zemljište površine 60 ari, smešteno u mirnom delu Draževca, okruženo zelenilom i prirodom. Plac je izolovan od buke, sa lepim pogledom,... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Troiposoban stan u izgradnji 61.35m², PR, Obrenovac - 101.228€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 61.35m², u prizemlju zgrade u novogradnji, koja se nalazi na... više

101.228€ (1 659 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Stan u izgradnji, 62 m² – Rvati (Obrenovac) - 99.200€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

➡️ Dvoiposoban | 2. sprat | Rok završetka: kraj 2026. godine Prodaje se dvoiposoban stan površine 62 m², u okviru novog stambeno-poslovnog objekta... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

Plac 24 ara, Draževac, Obrenovac - 26 000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Prodaje se prelep plac površine 24 ara u naselju Draževac, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Plac uz asfaltni put – lak pristup... više

26.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 8 ari, Obrenovac, Dudovi - 45000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac ukupne površine 7.78 ari u Dudovima u Obrenovcu, približnih dimenzija 14x56 m. Lokacija: Plac se nalazi u Dudovima,... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 46 ari, Drazevac, Obrenovac, 46000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Opis Na prodaju građevinski plac površine 46.24 ara u Draževcu, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima... više

46.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvoiposoban stan u izgradnji 64, 61 m2, PK, Rvati, Obrenovac – 103.053 € (C

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan površine 64,61 m² na I spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

103.053€ (1 610 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Voždovac, Kumodraž, Gunjak, 0.5, 27m2, 91000 EUR

Kumodraž, Beograd

Kumodraž, Gunjak, 27m2, PR/3 Garsonjera od 27m2, uknjižena na 24m2, + terasa, prostor ispred stana od 7m2. Prizemlje, nije ukopan. Stan se prodaje... više

91.000€ (3 370 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²

Barajevo, Meljak, Baćevac, Zemljište, 1000ari, 41000 EUR

Meljak, Beograd

Na dobroj lokaciji, u blizini magistrale, građevinski plac površine 10 ari. Bandera i strujni sat na placu kao i voda i vodomer. Velika septička... više

41.000€ (41 €/m²)

  • 1000m²

STAN CUKARICA SREMČICA 81m2 , 105000e

SremČica, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, SREMČICA, Sare Bernar, Uknjižen Komforan troiposoban stan u stambenoj zgradi, godina gradnje: 2010, sprat:... više

105.000€ (1 296 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 4.sprat

Surčin - Jakovo, odmah moguća gradnja

Jakovo, Surčin, Beograd

Plac je površine 6.3 ara, širina fronta 15 metara, građevinska zona, odmah moguća gradnja (voda, struja asfalt), uknjižen. Parametri za gradnju... više

72.000€ 0 €/m²)

  • 0m²