Za upit Novi Sad stanova Veternik pronađeno 41 oglasa

Jednoiposoban stan VETERNIK, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102612 - Cena je 95 000eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Centru Veternika. Sastoji se iz dnevnog... više

95.000€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan VETERNIK, 128000€

Beli Dvori, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102539 - Cena je 128 000 eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan u Veterniku kod Belih Dvora. Sastoji se... više

128.000€ (1 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

Jednoiposoban stan VETERNIK, 83000€

Centar, Novi Sad

više

83.000€ (2 128 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan VETERNIK, 144200€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099929 - Uknjižen trosoban stan u Veterniku. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, odvojene... više

144.200€ (1 657 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Veternik, , 4.0, 87m2, 108900EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. ProdajaJUZNI VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** USELJIV! POVRAT PDV 67 m2, 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53... više

108.900€ (1 251 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/2 spratova

Veternik - Dvoiposoban stan u izgradnji ID#1001147

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Izdvajamo iz ponude dvoiposoban stan u izgradnji u manjem stambenom kompleksu. Pozicioniran na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

97.850€ (2 329 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova

Veternik, Novosadski put - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001210

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik, Novosadski put. Izdvajamo iz ponude uknjižen jednoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Fudbalskog centra “Vujadin Boškov”... više

118.450€ (2 369 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan VETERNIK, 136500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102223- Cena je 136 500e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban stan u Centru Veternika. Stan se sastoji iz prostanog... više

136.500€ (1 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan VETERNIK, 149500€

Beli Dvori, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101591, cena nekretnine je 136.800e + 3% agencisjke provizije + 10% PDV, Novi Sad, Veternik, 108 m2, četvorosoban,... više

149.500€ (1 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • Prizemlje/1 spratova

Troiposoban stan VETERNIK, 137200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101052 - Troiposoban stan iza Belih Dvora u blizini škole. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila,... više

137.200€ (1 854 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 1/3 spratova

Stan sa 8 soba VETERNIK, 244800€

Centar, Novi Sad

više

244.800€ (1 700 €/m²)

  • 8 soba
  • 144m²
  • 2/2 spratova

Prodaje se četvorosoban stan u kući, Veternik - 90m2

Veternik, Novi Sad

Prodaje se četvorosoban sran u kući, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom... više

127.500€ (1 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 1.sprat