Za upit Novi Sad stanova Veternik pronađeno 41 oglasa

Novi Sad, Veternik, , 3.0, 40m2, 74000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131637, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 35 m2 u izgradnji. 2 spavace sobe 8,72 m2 i 6,85 m2. Dnevna... više

74.000€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 40m²

Novi Sad, Veternik, , 2.0, 41m2, 82000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131614, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* 41,32 m2, u izgradnji. Dnevna soba je velika 18,75 a spavaca 11,69... više

82.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Veternik, , 4.0, 65m2, 104688EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131613, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* DUPLEX 65,43 m2 u izgradnji. 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2... više

104.688€ (1 610 €/m²)

  • 4 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Veternik, , 3.0, 40m2, 74000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131606, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 31 m2 u izgradnji. 2 spavace sobe 8,71 m2 i 6,85 m2. Dnevna... više

74.000€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 40m²

Troiposoban stan VETERNIK, 145000€

Veternik, Novi Sad

Agencijska šufra - 1102267... Uknjižen troiposoban dupleks u kvalitetnoj novijoj zgradi u blizini Novosadskog puta. Treći sprat, terasa. Grejanje... više

145.000€ (1 686 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan 40 m² Veternik | Renoviran | Terasa | Gasno grejanje | Parking

Veternik, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

81.000€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Troiposoban stan VETERNIK, 140600€

*veternik*, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101062 - Cena je 140 600 + agencijska provizija 3%. Troiposoban stan iza Belih Dvora u blizini škole. Stan se sastoji iz... više

140.600€ (1 900 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 1/3 spratova

Četvorosoban stan VETERNIK, 204650€

Veterenik, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101021, Veternik, četvorosoban, drugi sprat. Objekat renomiranog investitora sa dugogodišnjim iskustvom, koga čine... više

204.650€ (1 877 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102398 CENA 130.000e + 3% agencijska oznaka. Prodaje se dvosoban stan na Veterniku, sa pripadajućim delom dvorišta od 45m2... više

130.000€ (2 280 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Veternik, , 3.0, 47m2, 81550EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131395, PR/, terasa, u izgradnji. Trosoban stan u izgradnji u urbanoj vili u Veterniku. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas.... više

81.550€ (1 735 €/m²)

  • 3 soba
  • 47m²

Novi Sad, Veternik, , 3.0, 48m2, 109210EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131394, I/, terasa, u izgradnji. Prodaje se trosoban stan u urbanoj vili u Veterniku. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena... više

109.210€ (2 275 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Veternik, , 2.0, 33m2, 74415EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131455, PR/, u izgradnji, dvoriste/basta. Dvosoban stan sa dvoristem u urbanoj vili u Veterniku. Kvalitetna gradnja. Grejanje... više

74.415€ (2 255 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²